مهدی سلطانی از شهرزاد می گوید

فصل دوم شهرزاد به کجا رسید؟

سریال شهرزاد, شهرزاد, مهدی سلطانی, شهاب حسینی, فصل دوم شهرزاد, محمد امامی,

فصل دوم سریال شهرزاد در حال نگارش و قرار است از آبان ماه شروع شود.

مهدی سلطانی بازیگر سریال های«شهرزاد»، «کیمیا»، «مادرانه»، «مدینه» و فیلم های سینمایی «اشباح» ،«چ» ، «ملکه» و… درباره بازی در فصل دوم سریال«شهرزاد» گفت: فصل دوم سریال شهرزاد در حال نگارش و قرار است از آبان ماه شروع شود.
به گزارش ستاره ها؛ مهدی سلطانی بازیگر سریال های«شهرزاد»، «کیمیا»، «مادرانه»، «مدینه» و فیلم های سینمایی «اشباح» ،«چ» ، «ملکه» و… درباره بازی در فصل دوم سریال«شهرزاد» گفت: فصل دوم سریال شهرزاد در حال نگارش و قرار است از آبان ماه شروع شود. نمی توانم به طور قطعی صحبتی کنم؛ چون در ایران همیشه جا به جایی های زمانی اتفاق می افتد.
ما آماده ایم و لوکیشن ها نیز در حال آماده سازی و پیش تولید در حال انجام است تا اینکه فصل اول به خوبی فصل دوم تصویربرداری و ارائه شود.
این بازیگر درباره نقش آفرینی در سریال«لبخند رخساره» در شمایل اسماعیل نفر نیز عنوان کرد: این چهارمین همکاری من با سعید نعمت الله است.
تجربه به من نشان داده این همکاری برایم مضر نیست و خوشبختانه کارهایی که با نویسندگی نعمت الله انجام دادم، اقبال خوبی داشته است.
به نظرم همه شخصیت ها مثبت هستند که گهگاه خطاهایی از آن ها سر می زند. همه ما گاهی خطاهایی می کنیم و همان طور که نمی توانیم بگوییم منفی هستیم، نمی توانیم بگوییم مثبت هستیم. هیچ وقت مثبت مطلق وجود ندارد و اسماعیل نفر هم در این سریال آدم منفی به معنای مطلق کلمه نیست. اسماعیل نفر گذشته ای دارد که شاید ما این گذشته را دوست نداشته باشیم و اگر بخواهیم استانداردهای اخلاقی را در گزارش او بسنجیم، امکان دارد بعضی از مولفه ها به نظر منفی بیاید. به نظرم این شخصیت بیش از آنکه منفی باشد واقعی است.
کد N1524833