حمیدرضا نوربخش با اکثریت آرا مدیرعامل خانه موسیقی شد

موسیقی و هنرهای تجسمی,حمیدرضا نوربخش با اکثریت آراء مدیرعامل خانه موسیقی شد

هیئت مدیره خانه موسیقی در جلسه روز گذشته (۲۵ مهرماه) با اکثریت قاطع آرا حمیدرضا نوربخش را به عنوان مدیر عامل دوره جدید انتخاب کرد.

به گزارش ایلنا، جلسه هیات مدیره خانه موسیقی روز گذشته (یکشنبه ۲۵ مهرماه) با حضور داود گنجه‌ای، سیدمحمد میر زمانی (رییس هیات مدیره)، تقی ضرابی، هنگامه اخوان، مسعود شعاری، حمیدرضا نوربخش (از اعضای هیئت مدیره)، آذر هاشمی (بازرس) و حمیدرضا عاطفی (مدیراجرایی خانه) در ساختمان فاطمی برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی برخی موارد از جمله پرداخت حق عضویت اعضا، مسائل و منابع مالی خانه موسیقی و دیگر مسائل مرتبط با خانه، درباره انتخاب مدیر عامل جدید خانه موسیقی نیز بحث و تبادل نظر شد.

اعضای هیات مدیره خانه موسیقی در این جلسه نیز در ادامه جلسات قبل به بررسی برنامه‌ها و سوابق کاندیداهای پیشنهادی برای سمت مدیر عاملی پرداختند که در ‌‌نهایت هیچکدام از برنامه‌ها و سوابق افراد نتوانست اعتماد اعضای هیئت مدیره را برای قبولی سمت مدیرعاملی خانه موسیقی جلب کند.

سپس اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی با توجه به سوابق و تجربیات آقای نوربخش در زمینه مسائل اجرایی خانه او را بهترین گزینه موجود در بین کاندیدا‌ها شناخته و از وی خواستند تا مجددا مسئولیت مدیرعاملی نهاد خانه را قبول کند.

درپایان اعضای هیئت مدیره با اکثریت قاطع آرا حمیدرضا نوربخش را به عنوان مدیرعامل جدید خانه موسیقی برگزیدند.

لازم به توضیح است که متعاقب انتخاب اعضای هیئت مدیره در تیرماه سال جاری برای انتخاب مدیرعامل جدید با توجه به امتناع آقای نوربخش برای قبولی این سمت هیئت مدیره فرصت سه ماهه‌ای را برای بررسی گزینه‌های موجود تعیین کردند و در این مدت برنامه‌ها و سوابق اجرایی چند نفر از کاندیدا‌ها مورد بررسی قرار گرفت که در ‌‌نهایت مورد قبول هیئت مدیره قرار نگرفت.

کد N1523967