آفتاب

تیپ نیوشا ضیغمی در یک دهه گذشته چگونه بوده است؟

تیپ نیوشا ضیغمی در یک دهه گذشته چگونه بوده است؟

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف ایرانی است که از دهه ۸۰ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و در فیلم ها و سریال های متعددی جلوی دوربین رفته است.

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف ایرانی است که از دهه ۸۰ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و در فیلم ها و سریال های متعددی جلوی دوربین رفته است. این مطلب را با عنوان تیپ نیوشا ضیغمی بخوانید.


نيوشا ضيغمی متولد ۱۸ تير ۱۳۵۹ در تهران است. این بازیگر ۳۶ ساله کشورمان دانش آموخته رشته روانشناسي كودك در دانشگاه شهيد بهشتي است. او اصالتاً اهل استان کرمانشاه است.


نیوشا ضیغمی با شركت در كلاس هاي آزاد بازيگری كانون سينماگران جوان بازيگری را فراگرفت و توسط اين مؤسسه به مسعود جعفری جوزانی معرفي شد. بلافاصله بعداز فارغ التحصيلي از اين كلاس ها در مجموعه تاريخي در چشم باد كه در شهر ماسوله فيلم برداری شده بود نقش يك دختر روستايی شمالی را ايفا كرد.


او می گوید من سال ۸۶ جراحی زیبایی بینی انجام دادم و قبل از آن هم ۱۱ فیلم بازی کرده بودم. اما یکی از دلایلی که بینی ام را جراحی کردم این بود که خودم از نیمرخ ام خوشم نمی آمد و با چهره ام خوشحال نبودم. در نهایت به هیچ عنوان از این که بینی ام را جراحی کردم پشیمان نیستم. اما بعد از آن عمل جراحی حاشیه های زیادی برایم به وجود آمد.

نیوشا ضیغمی که به تازگی کلینیک زیبایی ‌اش را افتتاح کرده گفته است: من به‌شدت با تزریق چربی و ژل و دفورمه‌ کردن چهره مخالفم و معتقدم باید به فکر سلامت پوست بود.

به هر حال در طول یک دهه چهره نیوشا ضیغمی تغییرات زیادی داشته است و همیشه آرایش زیادی دارد.

نیوشا ضیغمی پوشش های مختلفی را در طول این سال ها انتخاب کرده است اما بیشتر مواقع استایل وی خانمانه بوده که با ظاهر و چهره او هماهنگی دارد.او از رنگ های متنوع در تیپ خود استفاده می کند اما گاهی نیز با پوشش های تیره و مشکی مشاهده شده است.

او با برند های پوشاک مثل مانتو همکاری می کند.
نیوشا ضیغمی در بیشتر مراسم و تصاویر به همراه همسرش دیده می شود.کد N1518108

وبگردی