وزارت دفاع روسیه خطاب به آمریکا:

قطعنامه سازمان ملل درباره ایران را دوباره مطالعه کنید

سیاسی

وزارت دفاع روسیه در واکنش به اظهارات مغرضانه واشنگتن که حضور بمب افکن های روسیه در ایران را احتمالاً ناقض قطعنامه ۲۲۳۱ اعلام کرده بود، گفت: بهتر است واشنگتن این قطعنامه را دوباره مطالعه کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، وزارت دفاع روسیه امروز در واکنش به مواضع مغرضانه وزارت خارجه آمریکا درباره حضور جنگنده های روسیه در ایران برای حمله به تروریست های داعش در سوریه اعلام کرد که واشنگتن بهتر است قطعنامه سازمان ملل متحد درباره ایران را دوباره مطالعه کند.

«ایگور کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه امروز در واکنش به اظهارات مغرضانه وزارت خارجه آمریکا گفت که واشنگتن بهتر است این قطعنامه را یک بار دیگر مطالعه کنند.

«ایگور کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه در این باره کفت: به مقامات آمریکایی توصیه می کنیم اطلاعات خود درباره قوانین بین المللی را به روز رسانی کنند.

وی ادامه داد: بر خلاف قوانین ما است که به وزارت خارجه آمریکا توصیه کنیم؛ اما واقعاً سخت است که به وزارت خارجه آمریکا اینکه آیا از منطق و  اسناد حقوق بین الملل پیروی می کنند یا نه را به آن ها یادآوری نکنیم.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه در ادامه تصریح کرد: چنین اقدامی باید از مطالعه دقیق قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل آغاز شود.

کد N1395891