شهادت یک نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

سیاسی

یک نوجوان ۱۷ ساله فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در جنوب الخلیل مورد اصابت گلوله نظامیان اشغالگر قرار گرفته و به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، یک نوجوان ۱۷ ساله فلسطینی عصر سه شنبه در اردوگاه الفوار واقع در جنوب الخلیل در کرانه باختری اشغالی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد که این نوجوان فلسطینی «محمد ابو هشهش» نام داشته و در درگیری ها با نظامیان اشغالگر در اردوگاه الفوار از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

منابع رسانه ای همچنین اعلام کردند که تعداد زخمی ها در درگیری های این اردوگاه که از ساعات اولیه بامداد سه شنبه ادامه داشته به ۵۰ زخمی افزایش یافته است. نظامیان صهیونیست بامداد سه شنبه به منظور تخریب منزل شهید «محمد الشوبکی» به اردوگاه الفوار یورش برده بودند.

شاهدان عینی گفتند که نظامیان اشغالگر به همراه ده ها خودروی نظامی و صدها نظامی به اردوگاه الفوار یورش برده و در پشت بام خانه ها مستقر شدند. در جریان یورش نظامیان صهیونیست جوانان فلسطینی مانع از رسیدن آنها به منزل شهید الشوبکی شده و درگیری ها از بامداد ادامه داشت.

نظامیان صهیونیست در یورش به این اردوگاه از سه هواپیمای شناسایی بر فراز اردوگاه استفاده کردند. نظامیان اشغالگر همچنین از ورود آمبولانس های امداد به داخل اردوگاه جهت مداوای مجروحان ممانعت به عمل آوردند.

در یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه الفوار در جنوب الخلیل چندین فلسطینی نیز بازداشت شدند.

کد N1394255