درهمایش فرهنگی اقتصادی لرستان/

وزیرکشور: دولت با اقتصاد مقاومتی به دنبال تقویت اقتصاد مناطق مانند فرهنگ آنهاست

سیاسی

تهران- ایرنا - وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با سیاست های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی خود در پرتو منویات رهبرمعظم انقلاب با اقتصاد مقاومتی به دنبال این است که اقتصاد مناطق را مانند فرهنگ آنها تقویت کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر دوشنبه درهمایش فرهنگی اقتصادی استان لرستان در بوستان گفت وگو اظهارکرد: کشورعزیز ما جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند از نظر فرهنگی، فرهنگ غنی، مستحکم و پویاست؛ هم اصلت های ملی و هم ارزش های دینی ما.
وی با تاکید بر اینکه تنوع فرهنگ ها در کشورمان نقطه قوت است ادامه داد:ما کثرت در وحدت و وحدت در کثرت داریم. با همه این تنوع ها ملت واحد هستیم و همه ما در هر گوشه ای از این سرزمین عزیز رسالت مان تقویت فرهنگ بومی و منطقه ای خودمان در کنار تقویت فرهنگ ملی می باشد و این مال امروز و دیروز نیست مال تاریخ ایران است.
وزیر کشور گفت: ملت ایران در مقابل سهمگین ترین تهاجم ها و حملات توانسته مقاومت، استقامت و ایستادگی و هویت خود را حفظ کند و باید این فرصت را غنیمت شمرده و در حفظ آن کوشا باشیم.
رحمانی فضلی افزود: اگر افرادی اظهارنگرانی از این تنوع ها می کنند به هیچ وجه به عمق مساله فکر نکرده اند؛ تنوع فرهنگی در ایران نه تنها تهدید و ضعف نیست که قوت است و باید در قوت آن که نتیجه پویایی آن است بیافزاییم.
ادامه دارد...
سیام 1058**6084**1724
کد N1392207