دولت فلسطین خواستار اعمال تحریم های واقعی علیه رژیم صهیونیستی شد

سیاسی

تهران – ایرنا – وزارت امور خارجه دولت فلسطین توقف سیاست یک بام و دو هوا در تعامل با مسائل منطقه ای و اعمال تحریم های واقعی علیه رژیم صهیونیستی برای مجبور کردن این رژیم به توقف فوری شهرک سازی را خواستار شد.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الان، وزارت خارجه فلسطین با صدور بیانیه ای افزود: شورای امنیت سازمان ملل مسئول این جنایت بزرگی (شهرک سازی) است که امنیت، ثبات و صلح بین المللی را تهدید می کند.
در این بیانیه آمده است، کابینه افراطی رژیم صهیونیستی به سیاست شهرک سازی در اراضی اشغالی فلسطین ادامه می دهد و به واکنش های بین المللی نسبت به شهرک سازی و محکومیت آن بی تفاوت است.
وزارت خارجه فلسطین تشدید شهرک سازی رژیم صهیونیستی را در راستای طرح های یهودی سازی اراضی فلسطین دانست که بیش از 60 درصد اراضی کرانه باختری در همین راستا یهودی سازی شده است.
دولت فلسطین سکوت کشورها در برابر نقض آشکار قوانین بین المللی توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و نسبت به تکرار مواضع لفظی برخی کشورها و جامعه بین المللی در برابر تهدید روز افزون شهرک سازی ابراز شگفتی کرد.
کمیته موسوم به برنامه ریزی و ساخت و ساز رژیم صهیونیستی روز گذشته با ساخت 4200 واحد شهرک نشینی جدید در غرب شهر رام الله واقع در کرانه باختری موافقت کرد.
خاورم**9364**1144
کد N1392070