امیری: اصلاحیه لایجه بوجه 95 در دستور کار مجلس است/رشد اقتصادی مهمترین برنامه کاری دولت است

ایرنا نوشت: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اصلاحیه لایحه بودجه 95 برای تصویب نهایی در دستور کار مجلس است.

حسینعلی امیری اظهار امیدواری کرد که با تصویب بودجه 95 در سال جاری و با پشتیبانی همه جانبه دولت گام های مهمی در زمینه اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار کشور برداشته شود.

وی بیان کرد: اصلاحیه لایحه بودجه 95 برای تصویب نهایی در دستور کار مجلس شورای اسلامی است. دولت تدبیر و امید تاکنون با ارائه لوایح و قوانین متعدد به مجلس برای رفع موانع و لغو برخی از قوانین دست و پاگیر گام های بلندی برداشته است.

امیری با بیان اینکه دولت و مجلس با هم تعامل مثبت دارند گفت: مجلس شورای اسلامی همکاری مناسبی با دولت در بررسی لایحه بودجه سال 95 کشور داشته است.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری در خصوص روابط مجلس و دولت در دوره جدید گفت: خدمت به مردم و کشور از اهداف مشترک مجلس ودولت است و در چنین شرایطی قطعا 2 قوه همکاری و تعامل خوبی با هم دارند.

امیری ابراز کرد: دولت یازدهم برنامه های خود را بر مبنای اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی کرده و با اجرای این سیاست به دنبال رفع مشکلات و معضلات کشور است. 

وی اظهار داشت: رشد و توسعه اقتصادی کشور با هدف رفع معضلات و مشکلات ناشی از آن، از مهمترین برنامه های کاری دولت یازدهم است.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت تدبیر و امید یک دولت قانونمدار است گفت: گزارش رئیس جمهوری در جمع مردم کهگیلویه و بویراحمد شفاف و صادقانه بوده است.
29219

کد N1391508