پارسایی به ایلنا خبر داد؛

تهیه پیش‌نویس گزارش کمیسیون اصل نود درباره «مسکن مهر»

مجلس,مسکن مهر,کمیسیون اصل نود,بهرام پارسایی

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به برگزاری نشست عصر روز گذشته این کمیسیون با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از مسئولان این وزارتخانه، از تهیه پیش‌نویس اولیه گزارش این کمیسیون درباره مسکن مهر خبر داد.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون اصل نود با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی، تعدادی از مسئولان این وزارتخانه و مسئولان مسکن مهر، اعلام کرد: در نشست روز گذشته کمیسیون اصل نود، موضوع مسکن مهر با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی مطرح شد.

او گفت: پیش از این نیز تلاش‌هایی در کمیسیون برای سر و سامان دادن به وضعیت مسکن مهر و شکایت‌هایی که ازسوی مردم در این خصوص وجود دارد، انجام شده بود و تصمیم بر این شد که گزارشی در این رابطه تهیه کنیم.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس در مجلس خاطرنشان کرد: باتوجه به این‌که تاکید داریم گزارشی به‌روز و بر پایه آخرین تحولات مسکن مهر تهیه کنیم، از دوستان در وزارت راه و شهرسازی و دیگر مسئولان مسکن مهر درخواست کردیم آخرین اطلاعات خود در این باره و زمان‌بندی و نحوه تحویل مسکن‌ها به متقاضیان را در اختیار کمیسیون قرار دهند تا بتوانیم همه جوانب این موضوع را درنظر داشته باشیم.

پارسایی در پایان با اشاره به تهیه پیش‌نویس اولیه این گزارش در کمیسیون،‌ گفت: اقدام‌های خوبی در کمیسیون اصل نود انجام گرفته است و امیدواریم بتوانیم به گزارش خوبی در این رابطه برسیم.

کد N1391012