حضور دولتی ها در راهپیمایی روز جهانی قدس

سیاسی

تهران - ایرنا - وزیران کابینه تدبیر و امید امروز در آخرین جمعه ماه رمضان در مسیرهای مختلف راهپیمایی روز جهانی قدس به خیل عظیم راهپیمایان پیوستند و حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کردند.

به گزارش خبرنگاران ایرنا، در راهپیمایی امروز جمع زیادی از مسئولان کشوری با حضور در خیابان های تهران و سایر نقاط کشور، همبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام کردند.
معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرد.
حجت الاسلام و المسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات نیز از مسیر چهار راه کالج انقلاب تهران به خیل راهپیمایان روز جهانی قدس پیوست و از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی برائت جست.
همچنین محمد قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،عباس آخوندی وزیر راه و علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله وزیران کابینه دولت تدبیر و امید بودند که امروز به خیل راهپیمایی کنندگان روز جهانی قدس پیوستند و از آرمان فلسطین حمایت کردند.
امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کرده اند که در این روز مسلمانان سراسر جهان ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیست ها ، پشتیبانی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می دارند.
اجتمام ** 1569
کد N1323139