عضو مجمع روحانیون مبارز: طرح بحث عبور از روحانی کذب محض است

سیاسی

تهران - ایرنا - عضو مجمع روحانیون مبارز با تکذیب این مطلب که گفته می شود نشستی توسط این مجمع مبنی بر عبور از روحانی تشکیل شده است ، تصریح کرد که این موضوع کذب محض است .

حجت الاسلام والمسلمین اسدالله کیان ارثی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا در این خصوص گفت: اصلا چنین موضوعی در مجمع نه مطرح گردیده و نه چنین جلسه ای برای این موضوع تشکیل شده است .
وی ادامه داد: طرح چنین موضوعاتی شاید براین اساس باشد که مطرح کنندگان در عالم خود مجمعی تشکیل داده باشند وبه جای هر عضوی از مجمع فردی را قرار داده باشند و چنین موضوعی را تجویز کرده باشند .
عضو مجمع روحانیون مبارز اظهارداشت: موضع مجمع حمایت از روحانی است.
برخی سایت ها مدعی شده بودند که در نشست اخیر مجمع روحانیون مبارز بحث عبور از روحانی کلید خورده است.
البته مجمع روحانیون مبارز امروز ( جمعه ) با تکذیب قاطع این خبر، انتشار آن را در راستای «تلاشهای گسترده تخریبی برخی رسانه های مخالف دولت و کانونهای فشار علیه مردم» و اقدامی «خلاف منافع ملی و اخلاق اسلامی» دانسته و چنین اقدامی را به شدت محکوم کرده است.
متن کامل بیانیه مجمع روحانیون مبارز که از سوی روابط عمومی آن انتشار یافته، چنین است:
«بسمه تعالی
در برخی از سایت ها مطلبی بدین مضمون که در جلسه ی مجمع روحانیون مبارز عبور از روحانی کلید خورد منتشر شده است.
بدین وسیله اعلام می دارد که این خبر از اساس کذب محض و در راستای تشویش اذهان عمومی و تضعیف دولت تدبیر و امید و شخص رییس جمهور محترم است.
مجمع روحانیون مبارز تاکنون مطلقا در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده جلسه و گفتگویی نداشته است و موضع این مجمع، حمایت قاطع از دولت و خصوصا شخص جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم است.
ما تلاش های گسترده تخریبی برخی رسانه های مخالف دولت و کانون های فشار علیه مردم را به شدت محکوم نموده و آن را بر خلاف منافع ملی و اخلاق اسلامی می دانیم و همگان را به رعایت اخلاق ٬ صداقت و امانت داری خصوصا در ماه مبارک رمضان دعوت می کنیم.»
سیام 1053 ** 1569
کد N1323106