نعمتی: سه‌شنبه آینده جلسه غیرعلنی مجلس با حضور شمخانی برگزار‌ می‌شود

سیاست داخلی,مراسم راهپیمایی روز قدس

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه تغییرات در تعطیلی‌های آخر هفته در دستور کار قوه‌مقننه نیست، گفت: در هفته جاری برخی از مسئولان دولتی در خانه ملت حاضر می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بهروز نعمتی با حضور در راهپیمایی روز قدس در مورد تغییر تعطیلی‌های کشور از پنجشنبه و جمعه به جمعه و شنبه گفت: چنین مساله‌ای در دستور کار مجلس قرار نگرفته و نمی‌گیرد. دولت هم اعلام کرد که این مساله در دستور کارش نیست. این موضوع را تعدادی از دوستان مطرح کردند که خیلی هم موضوعیت ندارد. 

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: ما هفته آینده مهمانان ویژه‌ای در مجلس خواهیم داشت بر همین اساس خانم ابتکار و آقای واعظی روز یکشنبه میهمان مجلس هستند و روز سه شنبه نیز جلسه غیرعلنی با حضور آقای شمخانی برگزار می‌شود. 

وی با اشاره به ضرورت برپایی هر چه باشکوه‌تر روز قدس گفت: روز قدس روز فریاد ملت‌های مظلوم بر سر استکبار است به ویژه با اتفاقاتی که در حوزه خاورمیانه افتاده و با وجود خطر گروه‌های تکفیری در منطقه این اهمیت بیشتر می‌شود. 

نعمتی در این فضا آمریکا و اسرائیل به دنبال این هستند که التهاب را از سر خود برداشته و توپ را در زمین مسلمانان بیاندازند اما روز قدس از روزهایی که می‌تواند مسلمانان را دور یکدیگر جمع کند.

کد N1322599