روز قدس، روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین

روز قدس روز امید و آرزو برای آزادی قدس است

سیاسی

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: روز جهانی قدس روز امید و آرزو برای آزادی قدس است که امیدواریم این موضوع در آینده ای نزدیک محقق شود.

مینو اصلانی روز جمعه همزمان با روزجهانی قدس در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: اکنون پایه های رژیم کودک کش صهیونیستی آنقدر لرزان است که هر آن امکان فرو ریختن این کشور وجود دارد چون خون کودکان مظلوم فلسطین به دست این جنایتکاران و حامیان آنها از جمله عربستان و کسانی که به طور آشکار و پنهان از این دولت کودک کش حمایت می کنند، ریخته شده است.
وی تصریح کرد: مردم مسلمان ما مانند همیشه با زبان روزه و با عشق به آزادی فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند داشت و به طور یقین زنان همیشه در صحنه ایران اسلامی نیز نقش خود را برای رونق و شکوه بخشیدن بیشتر به این راهپیمایی خواهند افزود.
اصلانی ادامه داد: بحث امسال روز قدس چند ویژگی دارد یکی اینکه رژیم صهیونیستی با توجه به شکست های پی در پی که در صحنه های سیاسی و نظامی متحمل شده بیش از گذشته پایه های آن فرو ریخته و از طرفی مسائل اخلاقی زیادی در این کشور غصبی شکل گرفته که بسیار آن را به سمت فروپاشی زودتر سوق می دهد.
اصلانی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی با وجود مسائل اخلاقی و سیاسی و اینکه وجهه قبلی خودش را در بین کشورهای حمایت کننده از دست داده است و فروپاشی اتحادیه اروپا و خروج انگلیس از این اتحادیه پایه این کشور را متزلزل تر کرده است و بحث پیروزهای پی در پی مقاومت اسلامی در سوریه و عراق و این مقاومت های مردمی در کشورهای اسلامی و در جبهه مقاومت، به هیمنه این کشور ضربات بیشتری وارد کرده است.
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: وقتی انسجام در کشورهای غربی از بین می رود و آمریکا با مشکلات جدی مواجه می شود، این استقلال طلبی آنان و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نیز به نابودی و فروریختن پایه های این کشور کمک می کند.
وی اضافه کرد: چون جبهه حق و مقاومت اسلامی روز به روز انسجام آنها بیشتر می شود و این انسجام و فروپاشی استکبار این کشور را زودتر از آنچه که تصور می شود فرو می پاشد و با توجه به ظلمی که در حق کودکان و زنان می کند به نظر می رسد کشورهای حامی صهیونیست نیز باید به خودشان بیایند و از صدام، آل خلیفه و سعودی درس بگیرند چرا که در واقع این منفوریت را برای خودشان در جهان اسلام رقم می زنند.
اصلانی ادامه داد: مردم جهان چه مسلمانان و چه آزاد اندیشان پای قدس و فلسطین ایستاده اند و با حمایت های مادی و معنوی خودشان مردم مظلوم فلسطین را حمایت می کنند.
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: مردم ایران با رهبری، مقام معظم رهبری که همیشه مدافع اصلی آرمان فلسطین است، در صحنه حضور خواهند داشت و با یاد امام راحل ضربه مهلکی به رژیم پوشالی و غصبی صهیونیست وارد خواهند کرد.
اجتمام(4)**7268 ** 1569
کد N1322577