دفاع از مظلوم/۸

امیر پوردستان: روز جهانی قدس آرمان نابودی اسرائیل را تحقق می‌بخشد

سیاسی

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آن پیامی که فرماندهی معظم کل قوا فرمودند که تا ۲۰ سال آینده شاهد وجود رژیم صهیونیستی نخواهیم بود، با این حضور حماسی محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر درباره پیام راهپیمایی روز قدس سال ۹۵ با توجه به شرایط منطقه، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران اسلامی و امت اسلام با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس تلاش می‌کنند تا از ملت فلسطین حمایت و پشتیبانی کنند و نشان دهند که قطب قدرتی به نام جهان اسلام در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: آن پیامی که فرماندهی معظم کل قوا فرمودند که تا ۲۰ سال آینده شاهد وجود رژیم صهیونیستی نخواهیم بود، با این حضور حماسی محقق خواهد شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پاسخ به سؤال دیگر مهر درباره تلاش غربی‌ها برای محدود کردن برنامه موشکی جمهوری اسلامی پس از برجام، اظهار داشت: ۳۷ سال است که ما تحت این فشارها هستیم و متناسب با تمام این فشارها، حرکت خود را ادامه داده‌ایم؛ هر چقدر آنها حلقه‌های محاصره را تنگ‌تر کنند، ملت ایران بالنده‌تر و پرنشاط‌تر خواهد شد و نه تنها در عرصه موشکی که در سایر حوزه‌های علمی که مورد نیاز کشور است، به پیش می‌رود و کشورهای همپیمان خود را نیز حمایت و پشتیبانی می‌کند.

کد N1322543