آیت‌الله هاشم‌زاده هریسی: هر حرکتی که به اسلام آسیب برساند، همفکری با اسرائیل است

سیاست داخلی,مراسم راهپیمایی روز قدس

عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه تکفیری‌ها در مسیر رژیم غاصب صهوینیستی عمل می‌کنند، گفت: این گروه‌ها ‌‌نهایت آروزی این رژیم غاصب را با کشتار مسلمانان به ثمر رساندند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله هاشم‌زاده هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه مراسم روز جهانی قدس در تهران در پاسخ به سوالی در مورد نقش تکفیری‌ها در پیشبرد اهداف رژیم صهیونیستی گفت: تکفیری‌ها و رژیم صهیونیستی کاملا در یک جبهه فعالیت می‌کنند و ارتباط آن‌ها با یکدیگر کاملا واضح شده است. 

وی با تاکید بر اینکه گروه‌های تکفیری در مسیر رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند، اظهار داشت: هر حرکت و عملی که به مسلمین و حکومت اسلام آسیب برساند و وحدت مسلمانان را خدشه دار کند همفکری و هم هدفی با اسرائیل است. 

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی گاهی اوقات می‌خواهد اعمالی را انجام دهد ولی نمی‌تواند اما این گروه‌ها به نمایندگی از طرف رژیم صهیونیستی‌‌ همان اعمال وحشیانه را انجام می‌دهند. اسرائیل گاهی اوقات جرات انجام جنایت‌هایی که داعش علیه مسلمانان می‌کند را ندارد ولی این گروه‌ها ‌‌نهایت آروزی این رژیم غاصب را با کشتار مسلمانان به ثمر رساندند. 

وی اظهار داشت: این گروه‌ها حتی شعاری علیه رژیم صهیونیستی نمی‌گویند؛ البته اگر مرگ بر اسرائیل هم بگویند از آن‌ها پذیرفته نیست ولی آنقدر وقیح هستند که حتی شعار مرگ بر اسرائیل هم سر نمی‌دهند.

کد N1322528