آفتاب

برخی کشورهای منطقه به دنبال عادی‌سازی روابط با اشغالگران هستند

برخی کشورهای منطقه به دنبال عادی‌سازی روابط با اشغالگران هستند

دبیرکل مجمع بیداری اسلامی گفت: برخی کشورهای منطقه که به دنبال عادی‌سازی روابط خود با اشغالگران هستند پاسخگوی مظلومیت ملت ستمدیده منطقه خواهند بود.

به گزارش ایلنا، علی‌اکبر ولایتی با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت فرا رسیدن روز قدس نوشت: «فردا بار دیگر، روز قدس صدای مظلومیت ملت فلسطین را فریاد خواهد زد تا سلطه‌گران بدانند تا پیروزی و احقاق حق این مردم ستم‌دیده، مقاومت و ایستادگی ادامه خواهد داشت و ملت ایران همچون ۳۷ سال گذشته حمایت خود را در یکپارچگی امت اسلام و دفاع از قدس در این روز با شکوه هر چه بیشتر جلوه‌گر خواهد ساخت.

آنچه مهم است آنکه بدانیم حدود ۱۴ نوبت تلاش برای سازش از اسلو، مادرید، واشنگتن، کمپ دیوید ۱ و ۲ و... نتوانست کوچک‌ترین حقی را برای فلسطینیان به دنبال داشته باشد و هر بار بخشی از این خاک را ضمیمه رژیم صهیونیستی کرده‌اند و این تجربه تاریخی نشان داد که تنها راه نجات فلسطین مبارزه و مقاومت است و اخلاص امام (ره) در نامگذاری این روز، رمز ماندگاری روز قدس تا پیروزی خواهد بود و این اقدام امام نه تنها یک اقدام سیاسی بلکه ناشی از یک تعهد و تکلیف شرعی بود و موجب شد علیرغم بایکوت و سانسور خبری حاکم بر موضوع قدس و فلسطین، آزادیخواهان و مسلمانان را متوجه مظلومیت این ملت و جنایات رژیم صهیونیستی کنند.

بی‌تردید امروز با وجود توطئه دشمنان در به آتش کشیدن منطقه و درگیر کردن کشورهای اسلامی با یکدیگر و جنگ مسلمانان با یکدیگر با پدید آوردن گروه‌های تروریستی و جریانات افراطی و تکفیری به منظور ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی، جبهه مقاومت و ایستادگی و پایمردی پیروز خواهد شد و برخی کشورهای منطقه که به دنبال عادی‌سازی روابط خود با اشغالگران هستند،  پاسخگوی مظلومیت ملت ستمدیده منطقه خواهند بود.

اینجانب ضمن دعوت از ملت شریف و بزرگوار ایران برای حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس در پاسخ به تاکید مقام معظم رهبری همچون ۳۷ سال گذشته دعا می‌کنیم به حقانیت اخلاص امام (ره) به زودی شاهد پیروزی فلسطینیان و محور مقاومت خواهیم بود.

 

کد N1322347

وبگردی