امت اسلامی ید واحده باشد، نابودی رژیم نامشروع صهیونیستی دیر نخواهد بود

سیاست داخلی,آیت‌الله احمد جنتی

رییس مجلس خبرگان رهبری در آستانه روز جهانی "قدس" طی بیانیه‌ای امت اسلامی و همه آزادگان جهان را به وحدت جهت نابودی رژیم صهیونیستی فراخواند.

به گزارش ایلنا، در متن اطلاعیه آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری آمده است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

محمد رسول‌الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم (فتح: ۲۹) 

حدود ۷۰سال از اشغال پاره تن اسلام، فلسطین عزیز، می‌گذرد و همچنان به قدس شریف قبله‌گاه اول مسلمین، در زیر گام‌های چکمه‌پوشان و دژخیمان رژیم نامشروع صهیونیستی بی‌حرمتی می‌شود و مردم این سرزمین مظلوم و حتی کودکان و زنان آن‌ها در برابر چشم مدعیان حقوق بشر ذبح می‌شوند و متاسفانه حکام اغلب کشورهای اسلامی نیز با سکوت، این مظلومیت‌ها و بی‌حرمتی‌ها را به نظاره نشسته‌اند. 

این‌ها همه در حالی است که رژیم فرعونی و نامشروع صهیونیستی به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار روز قدس، تنها با سطل‌های آب مسلمین غرق خواهد شد. 

امت اسلامی ان‌شاءالله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با کام‌های تشنه اما گام‌های استوار مرگ بر اسرائیل و آزادی مسجدالاقصی را یک‌صدا در اقصی نقاط گیتی فریاد خواهد زد. 

اگر امت اسلامی و مستضعفان و آزادگان جهان ید واحده باشند و دولت‌ها و نهادهای بین‌المللی و مدعی حقوق بشر را به مسئولیت خویش در دفاع از ملت مظلوم فلسطین دعوت کنند، نابودی رژیم نامشروع صهیونیستی دیر نخواهد بود. 

امید است که دولت‌های اسلامی نیز به جای ستم به ملل خود یا مشغولیت به بازی گروهک‌های دست‌آموز تکفیری، همنوا با امت اسلامی به مصاف با استکبار جهانی و ایادی صهیونیستی و تکفیری آن‌ها بپردازند. 

احمد جنتی

رییس مجلس خبرگان رهبری

کد N1322239