تبریک سردارجعفری به سرلشگر باقری

ایرنا نوشت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامهای جداگانه، انتصاب سردارسرلشکر پاسدار محمدحسین باقری به عنوان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح را تبریک گفت.

در متن پیام سردارسرلشکر محمد علی جعفری به سردارسرلشکر پاسدار محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای آمده است: انتصاب شایسته جنابعالی به ستاد کل نیروهای مسلح با حکم مبارک فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) که در تلاقی ایام و لیالی نورانی قدر و ضیافت الهی رمضان الهام‌بخش و برکت آفرین است تبریک عرض می‌نمایم.

در این پیام حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا موید قابلیت‌ها و توانمندی‌های سرلشکر باقری برای حضور موفق در سنگر جدید خدمت و مسئولیت قلمداد و تصریح شده است: بی‌تردید تجارب ارزنده جناب عالی در دوران دفاع مقدس و سپس نقش‌پذیری‌های سترگ در ستاد کل نیروهای مسلح، پشتوانه ارزشمندی برای دوره نوین این مجموعه حساس به شمار رفته و نویدبخش ارتقای توانمندی‌ها و آمادگی‌های دفاعی، امنیتی و بازدارنده نیروهای مسلح و بسیج مردمی و عمل انقلابی و پاسخ قاطعانه آنان به تهدیدات دشمنان اسلامی و ملت ایران خواهد بود.

در این پیام با تاکید برعزم مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تعامل و همکاری همه جانبه با ستاد کل و سایر نیروهای مسلح در پیش‌برندگی سیاست‌ها و راهبردهای دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آمده است:در این ایام شریف، موفقیت و سربلندی جنابعالی در سنگر خطیر مدیریت و راهبری ستاد کل نیروهای مسلح تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و منویات و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌ العالی) را از ذات اقدس الهی مسئلت می‌نمایم.

همچنین در پیام تبریک به سردارسرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی به عنوان مشاورعالی نظامی فرماندهی کل قوا نیز آمده است : با قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر وموفق جنابعالی طی دوره 27 ساله ریاست ستاد کل نیروهای مسلح ، انتصاب شایسته آن برادر فرهیخته و انقلابی در جایگاه ' مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا(مد ظله العالی) را تبریک عرض می نمایم .

تجارب ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و دوره ی موفق حضور در مسئولیت ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی درخشش جنابعالی در سنگر جدید خدمت به انقلاب و نظام را رقم خواهد زد.

موفقیت و سربلندی آن برادرعزیز تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج)و منویات و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌ العالی) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

2727

 

کد N1321836