کیهانیان: روز قدس فرهنگی جهانی برای مبارزه با صهیونیسم خبیث است

سیاسی

تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ضمن دعوت مردم به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز قدس فرهنگی جهانی برای مبارزه با صهیونیسم خبیث است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی کیهانیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: روز قدس شریف که با ابتکار رهبر کبیر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنا نهاده شد با کمترین هزینه و بیشترین بهره برداری از فضای معنوی همراه است.
وی ادامه داد: حضور مردم روزه دار که هر لحظه اش عبادت است مزید بر افزایش و فراگیر شدن این فرهنگ الهی در بین مسلمین و آزادمردان جهان شد که همانا نشانه استعانت خداوند متعال است.
این استاد دانشگاه گفت: عزت مسلمین با اشغال قدس شریف خدشه دار شد، اگر مسلمین جهان از حرم شریف قدس دفاع می کردند همچنان که شیعیان از بقاع متبرکه در کشورهای عراق و سوریه دفاع می کنند تا کنون قدس شریف از لوث وجود صهیونیسم جهانی پاک شده بود.
کیهانیان افزود: صهیون همانا نقش سامری را دارد که از غیبت موسی(ع) سوء استفاده کرد و دین رحمت و مهربانی حضرت موسی(ع) را از مسیر اصلی خود منحرف ساخت، این انحراف در عملکرد صهیونیسم که همانا کودک کشی، قتل و غارت و خرابی و ترور است نمود پیدا کرده است. آیا پیامبر عظیم الشان یهود سفارش به تخریب و قتل و غارت کرده است؟
وی ادامه داد: فلسطینیان به واسطه رفعت و مهربانی برای زندگی مسالمت آمیز با عده ای یهود همزیست شدند اما آن ها با زر و زور و تزویر اقدام به تشکیل جمنعیتی برای حاکمیت صهیونیسم کردند.
دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: اکنون بر تمام مسلمین و حتی ادیان الهی دیگر لازم است عزت به غارت رفته انسانیت را که به واسطه اشغال و کشتار مردم سرزمین فلسطین در بیش از نیم قرن توسط صهیونیسم ها انجام می شود به پا خیزند و در محکومیت آن بکوشند.
کیهانیان با تاکید بر اینکه قدس شریف خط مقدم جبهه اسلام است، تصریح کرد: جنگ 33 روزه نشان داد که حتی یک جمع کوچکی مثل حزب الله می تواند تمام ابهت این اشغالگر خبیث را به زیر بکشد و تمام تجهیزات و فناوری های روز دفاعی و تهاجمی آن را خنثی کند.
وی ادامه داد: این قدرت کوچکی از فرزندان مسلمان شیعه در مبارزه با صهیونیسم بود که اگر تعمیم پیدا کند می تواند جهان بدون صهیونیسم را رقم بزند.
دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: این جمعیت ضمن دعوت از هواداران و اعضای فعال خود، مردم شریف را در راهپیمایی روز جهانی قدس همراهی خواهد کرد.
سیام**9254** 1449
کد N1320555