گزارش غیرعلنی شمخانی به نمایندگان در هفته آتی

تسنیم نوشت:سخنگوی هیات رئیسه مجلس از حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیرعلنی روز سه‌شنبه هفته آینده-15 تیر- مجلس خبر داد.

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستورکار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیرعلنی روز سه‌شنبه هفته آینده پارلمان حضور یافته و گزارشی از اوضاع منطقه‌ای داخلی و منطقه‌ای به وکلای ملت ارائه کند.

وی افزود: همچنین قرار است، خانم ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست نیز در جلسه روز یکشنبه آینده مجلس حضور یافته و گزارشی از اقدامات این سازمان برای مقابله با پدیده ریزگردها به نمایندگان مجلس ارائه کند.

 سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به دستورکار دیگر جلسات علنی مجلس در هفته آینده، اظهار کرد:طبق تصمیم هیئت رئیسه مجلس، قرار است محمود واعظی وزیر ارتباطات نیز در جلسه روز یکشنبه آینده  خانه ملت حضور یافته و گزارشی از وضعیت شبکه ملی اطلاعات به نمایندگان ملت ارائه دهد.

نعمتی در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس از روز 19 تیر و به مدت دو هفته به تعطیلات تابستانی می‌روند و مجلس و کمیسیونها جلسه نخواهند داشت.

27217

کد N1320105