بازیگر یک نمایش تغییر کرد

فرهنگی

رضا مولایی به گروه بازیگران نمایش "هیچکس نبود بیدارمان کند " پیوست.

رضا مولایی به گروه بازیگران نمایش "هیچکس نبود بیدارمان کند " پیوست.

به گزارش ایسنا، نمایش " هیچکس نبود بیدارمان کند" به کارگردانی "پیام دهکردی"و نویسندگی "محمدامیر یار احمدی "از ۱۸خرداد ماه در تماشاخانه باران به روی صحنه می رود .رضامولایی در آخرین روزهای تمرین به گروه بازیگران نمایش پیوست. مولایی قراراست جایگزین روزبه حصاری در این نمایش باشد.

پیام دهکردی در رابطه با این جایگزینی گفت: آقای حصاری زمان زیادی برای ساختن و پرداختن به این نقش صرف کردند و زحمات زیادی برای این نقش کشیدند. منتها مشکلاتی برای او پیش امد که برای ما قابل درک بود و خود ایشان نگران نمایش بودند و ما نیز نگرانِ نگرانی‌های ایشان بودیم. درواقع هردو طرف درتلاش بودیم که بهترین راه را پیدا کنیم و سرانجام تصمیم به جایگزینی گرفتیم.

وی در پایان ادامه داد: ما تلاش کردیم که در زمانی اندک از بازیگری بخواهیم تا بتواند در این زمینه ما را همراهی کند که آقای رضا مولایی علی‌رغم زمان کم،محبت کردند دعوت ما راپذیرفتند و در این نمایش همراه ما شدند.

بازیگران این نمایش فریبا متخصص، الهام پاوه نژاد،، رضا مولایی ،پیام دهکردی، خاطره حاتمی، محمدرضا علی اکبری، عارفه لک ،نیکی نصیریان ،نیلوفر دربندی وآماندا موسوی هستند.

رضا مهدی‌زاده( طراح صحنه )، پریدخت عابدین نژاد( طراح لباس)، رضا حیدری(طراح نور) ،نورالدین حیدری ماهر (دستیار کارگردان)، شیما مرادی، سید فرشاد هاشمی (گروه کارگردانی)، وحید لک( مدیر روابط عمومی وارتباطات )،الهه حاجی زاده (مسئول اطلاع رسانی )،رضا معطریان(عکاس )،محمدمجتهدی ( خوشنویس و طراح لوگو)اسماعیل باستانی(انتخاب موسیقی)، مصطفی جعفری (اجرای پوستر و بروشور ) دیگرعوامل این نمایش هستند.

نمایش "هیچکس نبود بیدارمان کند" از ۱۸خرداد ماه هر روز ساعت 21 در تماشاخانه باران به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام

کد N849400