انتخاب نقش اصلی یک سریال از میان علاقمندان به بازیگری

فرهنگی

عباس رنجبر - نویسنده و کارگردان سریال «خط» - ضمن اعلام پایان نگارش متن این اثر، از انتخاب بازیگر اصلی این مجموعه از میان دانش‌آموختگان بازیگری و علاقه‌مندان به این گرایش هنری خبر داد.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، عباس رنجبر، نویسنده و کارگردان مجموعه تلویزیونی «خط» از پایان مراحل نگارش متن سری دوم این مجموعه خبر داد و درباره‌ی مضامین اصلی فیلمنامه این اثر توضیح داد: دغدغه‌های نسل تازه نفس و جوان امروزی و مطالبات آن‌ها دستمایه نگارش سری دوم سریال «خط» شده است.

وی افزود: در واقع «خط 2» حدیث جدال میان عشق و نفرت را روایت کرده و تلاش دارد در پرتو داستانی جذاب و سرگرم‌کننده، مخاطب را با آسیب‌هایی چون شیدایی یک‌طرفه با تمرکز بر شاخصه‌های فردیت و خودخواهی آشنا کند.

این تهیه‌کننده با اشاره به سایر پیام‌های ضمنی لحاظ شده در متن این سریال بیان کرد: نگاه تازه به همدلی، صداقت و راستی در زندگی برای حفظ کانون خانواده از ویژگی‌های دیگر این مجموعه داستانی است که در لایه‌های متن گنجانده شده است.

رنجبر کارگردان سریال «بال‌های خیس» همچنین اظهار کرد: سریال «خط 2» تضاد میان «من» و «ما» را تصویر می‌کند. «من» معطوف به تحقق خواسته‌های خویش است که در نهایت به نفرت منتهی می‌شود و «ما» دغدغه یافتن وجوه مشابه در پرتو زندگی مشترک است که میوه آن چیزی نیست جز وحدت و عشق.

کارگردان سریال «کوی دامون» افزود: در مجموعه داستانی «خط 2» تلاش شده با به تصویر کشیدن این مهم که در زندگی مشترک، نتیجه دوئل، بازنده شدن هر دو طرف است و در نهایت این اصل به اثبات برسد که جدال به فروپاشی خانواده منجر می شود.

سری اول مجموعه تلویزیونی «خط» اردیبهشت ماه سال گذشته از شبکه سه سیما روانه آنتن شد و در آیین تجلیل از عوامل و بازیگران آن نیز عنوان شد که سری دومی نیز بر آن ساخته خواهد شد. تهیه کنندگی این سریال را همچون سری اول پریوش کاشانی برعهده دارد.

کامران تفتی، محمود پاک‌نیت، آشا محرابی، لیلا برخورداری، فریبا جدیکار، سیاوش طهمورث، ایمان صفا، جمال اجلالی و ... از بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی هستند که سری جدید آن در 40 قسمت روایت خواهد شد.

انتهای پیام

کد N848553