آفتاب

این داستان را کفش‌ها روایت می‌کنند

این داستان را کفش‌ها روایت می‌کنند

دومین فیلم بلند پیمان حقانی با عنوان «316» از امروز شنبه 16 خرداد ماه، اکران خود را در گروه سینمایی هنر و تجربه آغاز کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، "٣١٦" عنوان دومین فیلم بلند پیمان حقانی است، او پیش از این کارگردانی فیلم «مردی که گیلاس هایش را خورد» با بازی حامد بهداد و حسن پورشیرازی را در کارنامه خود دارد.

او در دومین فیلمش قصه متفاوتی را سوژه فیلم خود قرار داده و این فیلم بدون بازیگر روایتگر داستان زندگی زنی شصت و سه ساله است که این قصه از طریق کفش‌ها، دست‌ها و پاها روایت می‌شود.

بخشی از قصه فیلم در تاریخ معاصر روایت می‌شود و بخش‌هایی از اتفاقات مربوط به انقلاب اسلامی ایران و سالهای جنگ و هشت سال دفاع مقدس به تصویر کشیده می‌شود.

دومین فیلم بلند پیمان حقانی در جشنواره های مانهایم کشور آلمان، میل ولی سانفرانسیسکو و جشنواره فیلم پراگ حضور داشته و آخرین نمایش این فیلم در دانشگاه «یو سی ال ای» کشور آمریکا بود که این فیلم توانسته توجه ویژه مخاطبان را به خود اختصاص دهد.

«316» فیلمی است که چهره بازیگرانش دیده نمی‌شود و روایت قصه بر عهده کفش‌ها، دست‌ها و پاها است، کفش‌هایی که از به دنیا آمدن تا زمان مرگ با ما هستند و شاید ما به آن‌ها اهمیتی ندهیم و ساده از کنار آن ها عبور کنیم.

این فیلم از امروز 16 خرداد ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود.

عوامل اصلی فیلم «316» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پیمان حقانی، نویسندگان فیلمنامه: حمیدرضا کشانی و پیمان حقانی، مدیر فیلمبرداری: داوود ملک حسینی، تدوین: هایده صفی یاری، مجری طرح : بهناز اسکندرنژاد، طراحی صحنه و لباس : افسانه صرفه جو، موسیقی: مهیار افشار، صداگذاری : ایرج شهزادی، حیدر نجفی، مدیر تولید : عبدالرضا اخوان ، بهرنگ سنجابی، اصلاح رنگ و نور و سازنده تیزر: ایمان تحسین، برنامه ریز: علی تیموری، دستیاران کارگردان: علی اعلایی نژاد ، بشیر اصلانیان، پریا صادق بیگی، دستیار تهیه کننده : پیام حقانی، مدیر تدارکات: محمد کشانی، جلوه های ویژه کامپیوتری: سعید زارع، پدرام صادق بیگی، گرافیست: پگاه گلدوست، مهتاب افشار، مشاور رسانه‌ای: سام بهشتی و عکاس: سید سجاد سلیمانی.

انتهای پیام

کد N847806

وبگردی