انتشار شماره جدید؛

«سه نقطه» به خانه دوم رسید

فرهنگی

ماهنامه طنز «سه نقطه» به سردبیری امید مهدی‌نژاد به دومین شماره خود رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین شماره از ماهنامه طنز سه نقطه با مدیر مسئولی محسن مومنی شریف و سردبیری امید مهدی‌نژاد منتشر شد.

این نشریه که پیش از این قرار بود به عنوان یکی از محصولات گروه نشریات حوزه هنری منتشر شود، به دلیل برخی مشکلات و محدودیت ها در این زمینه، با تغییر ساختار در قالب یک ماهنامه اما به صورت کتاب از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

در دومین شماره از سه نقطه که پیش از قرار بود در آستانه سال نو منتشر شود، مطالبی با موضوع مرور سال ۹۳ و نیز نوروزیه‌های برخی شاعران و خاطران نویسندگان و طنزپردازان درج شده است.

محسن رضوانی، محمد صالح علاء، شهرام شکیبا، عبدالله شهبازی، محمدرضا زائری، احمد عربانی، محمد کاظم کاظمی و یوسفعلی میرشکاک از جمله نویسندگان و هنرمندانی هستند که در این بخش به بیان مطالبی پرداخته‌اند.

در بخش شعر طنز این شماره از سه نقطه به بازنشر آثاری از سید امیرسادات موسوی، نسیم عرب امیری، سید اکبر میرجعفری، عباس احمدی، و نیز اشعاری از سعید حدادیان، محمد رضا ترکی، صابر قدیمی، سید عبدالرضا موسوی، همایون حسینیان و رضا رفیع پرداخته است.

در بخش نثر طنز نیز محسن رضوانی، سید محمد صاحبی، احمد ملکوتی خواه، رضا ساکی، ندا شاه نوری، احمد علی کاتب، سعید طلایی عبدالله مقدمی و... و. آثاری را منتشر کردهاند.

دومین شماره سه نقطه با قیمت پانزده هزار تومان منتشر شده است.