ایستگاه بیست‌ویکم «صبح ناشر»

فرهنگی

بیست‌ویکمین نشست از سلسله نشست‌های «صبح ناشر»، صبح یکشنبه 17 خرداد با حضور حامد کفاش، مدیر انتشارات سایان، برگزار می‌شود.

بیست‌ویکمین نشست از سلسله نشست‌های «صبح ناشر»، صبح یکشنبه 17 خرداد با حضور حامد کفاش، مدیر انتشارات سایان، برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در معرفی کار این انتشارات عنوان شده است: انتشارات سایان با تاسیس در سال 1390، چاپ و انتشار دایرة المعارف‌های مصوّر را از جمله اهداف خود قرار داده است. این انتشارات در همین راستا تاکنون چهار کتاب «دایرة المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیسم»، «دایرة المعارف مصور فلسطین»، «دایرة المعارف مصور تاریخ جنگ ایران و عراق» و «دایره‌المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی(ره)» را منتشر کرده است. این کتاب‌ها با استفاده از تصاویر قابل استناد سعی دارند مخاطب را در فضای متن قرار داده و با تصویرسازی ذهنی با خود همراه کنند.

آخرین کتاب در دست انتشار سایان نیز کتابی با موضوع زندگی مقام معظم رهبری است که بنا بر اعلام، مراحل فنی و هماهنگی‌های نهایی آن با دفتر رهبر معظم انقلاب در حال انجام است.

بیست‌ویکمین نشست «صبح ناشر» ساعت 9 صبح یکشنبه 17 خرداد در محل مرکز رسانه‌ای شیرازه واقع در تقاطع خیابان‌های سمیه و شهید نجات‌اللهی، ساختمان شماره 241(مجامع)، طبقه سوم، مرکز رسانه‌ای شیرازه برگزار می‌شود.

حضور عموم علاقه‌مندان در این نشست آزاد است.

انتهای پیام

کد N847086