رخشان بنی اعتماد در قهوه‌خانه قنبر + عکس

بنی‌اعتماد,داوود ميرباقري

رخشان بنی اعتماد مهمان عوامل مجموعه نمایش خانگی «دندون طلا» به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری شد.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، این کارگردان زن سینمای ایران و خالق فیلم «قصه‌ها» که هم اکنون روی پرده سینماها در حال اکران است، مهمان عوامل مجموعه «دندون طلا» در قهوه خانه قنبر شد.

هم اکنون دختر بنی اعتماد، باران کوثری در این مجموعه مقابل دوربین میرباقری بازی دارد؛ بنی اعتماد ضمن بازدید از سکانسی که این بازیگر مقابل دوربین بود، با عوامل «دندون طلا» نیز به دیدار و گفتگو پرداخت.

تاکنون بیش از 70 درصد از تصویربرداری این مجموعه به پایان رسیده است و همچنان گروه در لوکیشن قهوه‌خانه قنبر مشغول گرفتن سکانس هایی از «دندون طلا» هستند. به زودی تصویربرداری در خیابان‌های تهران دنبال می شود.

مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، حسن پورشیرازی،سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، نادر سلیمانی، کاظم هژیرآزاد، محسن قاضی مرادی و با حضور باران کوثری از بازیگران این مجموعه هستند.

از عوامل تولید «دندون طلا» می توان به نویسنده و کارگردان: داوود میرباقری، مدیر تصویربرداری: سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس: مجید علی اسلام، طراح گریم: کامران خلج، صدابردار: رشید دانشمند، دستیار کارگردان: حامد میرباقری، دستیار تولید: فواد بوربور، برنامه ریز:فرزاد رحمانی، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، عکاس:مانی لطفی زاده، مشاور اقتصادی:برهان دارابی، دستیار تهیه:ایمان میرباقری، مدیر تدارکات:حامد پرهیز، مدیر تولید:مهدی بدرلو، مجری طرح:مجید مطلبی و تهیه کننده:مهران برومند اشاره کرد.

انتهای پیام

کد N846294