صف کیلومتری دانشجویان برای کنسرت پالت

موسیقی,موسیقی پاپ

روز گذشته رهگذرانی که از حوالی خیابان شهریار می‌گذشتند با صف طولانی روبرو می‌شدند که از گیشه تالار وحدت تا پاساژ علاءالدین ادامه داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این صف، صف دانشجویانی بود که برای گرفتن بلیت دانشجویی کنسرت گروه پالت جمع شده بودند.  

گروه پالت طی روزهای گذشته اعلام کرده بود که یک کنسرت خیریه برای دانشجویان اجرا خواهد کرد. کنسرتی که بلیطش ۲۵ هزار تومان بود و هر دانشجو با کارتش میتوانست دو بلیط خریداری کند.

ایلنا گزارش داده که بلیت به همه نرسید و گروه پالت ۷۰۰ بلیت در گیشه فروخت که با توجه به خرید دو بلیت توسط هر دانشجو دیروز تنها ۳۵۰ نفر موفق به خرید بلیت شدند اما روابط عمومی پالت اعلام کرده که شماره تلفن بسیاری از دانشجویانی که بلیت نگرفتند، ثبت شده تا در کنسرتهای آینده بلیت دانشجویی بگیرند. 

تمام عواید این کنسرت خیریه، که شب گذشته اجرا شد به شورای کتاب کودک تقدیم میشود. در انتهای این برنامه گروه پالت اجرای آهنگ «هزار قصه» را به توران میرهادی بنیانگذار شورای کتاب کودک تقدیم کرد که این روزها در بستر بیماریست. 

 

شورای کتاب کودک سازمانی فرهنگی پژوهشی و غیردولتی است که پنجاه و سومین سال تاسیسش را پشت سر می گذارد . این سازمان در حوزه ادبیات کودک و نوجوان فعالیت کرده و اعضای آن نیروهایی داوطلب هستند . شورا درحال حاضر حدود 700 عضو رسمی و وابسته دارد و هزینه های خود را از راه حق عضویت، حمایت های مردمی، اجرای پروژه های فرهنگی و حق التالیف فرهنگ نامه به دست می آورد .

۵۷۲۴۴

کد N845385