همکاری مشترک شبکه‌های العالم و المنار

در دیدار ابراهیم فرحات (مدیر شبکه المنار لبنان) با دکتر محمد اخگری (معاون برون‌مرزی سازمان صداوسیما) بر تبادل تجربیات و تولید برنامه‌های مشترک حول محور مقاومت تاکید شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، در ابتدای این دیدار دکتر اخگری ضمن معرفی معاونت برون مرزی و شبکه های زیر مجموعه آن اظهار کرد: این معاونت در حال حاضر به 31 زبان زنده دنیا اطلاع رسانی و با داشتن هفت شبکه تلویزیونی، حول محور مقاومت و بیان واقعیت ها و انعکاس آنچه که رسانه های استکباری آن را بایکوت می کنند فعالیت می کند.

وی با اشاره به لزوم همکاری مشترک رسانه‌های محورمقاومت تاکید کرد: مسلماً وسعت و دامنه این همکاری می تواند اثرات مثبت بسیاری روی افکار عمومی جهان به ویژه کشورهای اروپایی داشته باشد.

دکتر اخگری در ادامه با اشاره به فعالیت خبری شبکه العالم و پرس تی وی و همین طور شبکه رادیویی عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی و نیز تولید فیلم و سریال در شبکه های الکوثر و آی فیلم بر همکاری و تولید مشترک فیلم و سریال با محور سبک زندگی اسلامی تاکید کرد.

در این دیدار دکتر سادات، مدیر شبکه العالم نیز توضیحاتی درخصوص همکاری مشترک شبکه العالم و شبکه المنار ارائه و بر تداوم این همکاری ها تاکید کرد.

ابراهیم فرحات، مدیر شبکه المنار هم ضمن ابراز خوشحالی از حضور در معاونت برون مرزی و تجربه همکاری مشترک درگذشته گفت در حال حاضر رسانه های گروه مقاومت به شدت تحت فشار استکبار جهانی و برخی کشورهای منطقه ای و از جمله سعودی ها قراردارند.

وی با استقبال از پیشنهادات مطرح شده در این جلسه گفت : ایده هایی که مطرح شد خیلی مهم هستند و قابلیت عملیاتی شدن دارند و باید برای اجرای آنها برنامه ریزی کرد.

فرحات افزود: بر اساس بررسی های انجام شده در حال حاضر 70درصد مردم اروپا اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت دریافت می کنند و این نشان می دهد که باید روی فضای مجازی و استفاده بیشتر از آن برنامه‌ریزی شود.

وی با اشاره به پخش سریال های ایرانی از شبکه المنار گفت تولیدات فاخر ایرانی باید از جایگاه ثابت در رسانه های منطقه و بویژه المنار برخوردار باشند. به عنوان مثال سریال حضرت یوسف (ع) وقتی از شبکه المنار پخش شد مخاطبان ما استقبال فراوانی از آن کردند.

انتهای پیام

کد N843620