"ساحل اهواز" کی خنک می‌شود؟

خوزستان,سینما

سینما ساحل اهواز هنوز نتوانسته سیستم سرمایشی خود را تعمیر و راه‌اندازی دوباره کند.

پیام نیک‌فرد، مدیر سینما ساحل اهواز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خوزستان، اظهار کرد: وضعیت سینما ساحل همچنان تغییری نکرده و مشغول نامه‌نگاری از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با موسسه سینما شهر هستیم تا شاید اتفاق مثبتی بیفتد.

وی افزود: بعد از خبری که در خبرگزاری ایسنای خوزستان درج شد واکنش‌های مردم به تعطیلی سینما حسرت خوردن بود و مدام می‌پرسیدند تا چه زمانی این سینما بسته خواهد ماند و تکلیف نمایش فیلم "نهنگ عنبر" چه می‌شود؟

نیک فرد اظهار کرد: در نامه‌نگاری‌های خودمان تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم و با بودجه خودمان توانستیم تنها 2 کولر تهیه کنیم که کافی نیست و این سینما حداقل به 6 یا هفت کولر نیاز دارد.

مدیر سینما ساحل اهواز عنوان کرد: اکنون این سوال و علامت تعجب برای من ایجاد شده که چرا تنها در زمان خوبی و خوشی به مدیریت جدید و جوان، سینمای شلوغ، فیلم‌های به‌روز و فروش خوب افتخار می‌شود اما اکنون که سینما تعطیل است کسی نیست که دست ما را بگیرد؟

نیک‌فرد به شلوغی سینما از نظر تماشاگر در این فصل اشاره کرد و ادامه داد: این اتفاق در حالی افتاد که در حال راه‌اندازی نمایش فیلم در قالب طرح "از اذان تا اذان" به مناسبت ماه مبارک رمضان برای نخستین بار در اهواز بودیم. این طرح سه سال است در تهران اجرا می‌شود و با استقبال خوبی مواجه شده است. فکر نمی‌کنم این اتفاق برای سینمای کا بیفتد چون سینما ساحل اهواز حالا حالاها کار دارد.

انتهای پیام

کد N842295