فریبرز عرب‌نیا روی صحنه تئاتر می‌رود

تئاتر,تالار وحدت

فریبرز عرب‌نیا یکی از نقش‌های اصلی نمایش «عاشقانه‌های ناآرم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم جلالیان را بازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این بازیگر که تحصیلات آکادمیک در رشته تئاتر دارد و در کارنامه حرفه‌ای اش کارگردانی و بازی در نمایش‌هایی چون «آوازخوان طاس»، «کالیگولا»، «دایره گچی قفقازی»، «بهرام چوبینه» و ... به چشم می‌خورد قرار است از اواخر خرداد ماه با نمایش«عاشقانه‌های نا‌آرام» روی صحنه تالار وحدت برود.

پیش از حضور محمدرضا فروتن و نیکی کریمی در این نمایش قطعی شده بود.

«عاشقانه‌های نا‌آرام» بازیگران دیگری نیز دارد که طی روزهای آینده انتخاب خواهند شد. همچنین کامیاب امین عشایری به عنوان طراح صحنه و گلناز گلشن به عنوان طراح لباس این روزها مشغول آماده‌سازی صحنه و لباس این نمایش هستند.

گروه بازیگران نیز زیر نظر مریم جلالیان تمرینات‌شان را آغاز کرده‌اند.

در این نمایش سکانس‌های برتر مهمترین عاشقانه‌های سینمای ایران و جهان توسط بازیگران سرشناس تئاتر و سینما بازسازی می‌شود. همچنین امیر میلاد نیکزاد و یاشار خسروی اجرای زنده موسیقی این نمایش را برعهده دارند.

برخلاف اخبار منتشر شده در برخی سایت‌ها و فضای مجازی قیمت بلیت این نمایش یکصد هزار تومان نخواهد بود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است بلیت‌های «عاشقانه‌های ناآرام» به صورت متغیر از 20 الی 100 هزار تومان به علاقه‌مندان تئاتر عرضه شود.

مریم جلالیان پیش از این با هنرمندانی چون سیامک احصایی، حمیدرضا آذرنگ، بهاره رهنما، شهره سلطانی، علی راضی، رکسانا بهرام، حسن برزگر، عباس اقسامی و آنوش عزیزی با عنوانین مختلف همکاری کرده و «عاشقانه‌های ناآرام» اولین تجربه کارگردانی او محسوب می‌شود. 

5858

کد N840764