فریبرز عرب‌نیا به «عاشقانه‌های نا آرام» پیوست

فرهنگی

فریبرز عرب‌نیا یکی از نقش‌های اصلی نمایش «عاشقانه‌های ناآرام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم جلالیان را بازی می‌کند.

به گزارش ایسنا، این بازیگر که تحصیلات آکادمیک در رشته تئاتر دارد و در کارنامه حرفه‌ای‌اش کارگردانی و بازی در نمایش‌هایی چون «آوازخوان طاس»، «کالیگولا»، «دایره گچی قفقازی»، «بهرام چوبینه» و ... به چشم می‌خورد قرار است از اواخر خردادماه با نمایش«عاشقانه‌های نا آرام» روی صحنه تالار وحدت برود.

پیش از حضور محمدرضا فروتن و نیکی کریمی در این نمایش قطعی شده بود.

«عاشقانه‌های ناآرام» بازیگران دیگری نیز دارد که طی روزهای آینده انتخاب خواهند شد. همچنین کامیاب امین عشایری به عنوان طراح صحنه و گلناز گلشن به عنوان طراح لباس این روزها مشغول آماده سازی صحنه و لباس این نمایش هستند. گروه بازیگران نیز زیر نظر مریم جلالیان تمرینات شان را آغاز کرده اند.

در این نمایش سکانس‌های برتر مهم‌ترین عاشقانه‌های سینمای ایران و جهان توسط بازیگران تئاتر و سینما بازسازی می‌شود. همچنین امیر میلاد نیکزاد و یاشار خسروی اجرای زنده موسیقی این نمایش را برعهده دارند.

همچنین برخلاف اخبار منتشر شده در برخی سایت‌ها و فضای مجازی قیمت بلیت این نمایش یکصد هزار تومان نخواهد بود و طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است بلیت‌های «عاشقانه‌های ناآرام» به صورت متغیر از 20 الی 100 هزار تومان به علاقه مندان تئاتر عرضه شود.

مریم جلالیان پیش از این با هنرمندانی چون سیامک احصایی، حمیدرضا آذرنگ، بهاره رهنما، شهره سلطانی، علی راضی، رکسانا بهرام، حسن برزگر، عباس اقسامی و آنوش عزیزی با عنوانین مختلف همکاری کرده و «عاشقانه های نا آرام» اولین تجربه کارگردانی او محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که یکی از مدیران اداره کل هنرهای نمایشی خبر می‌دهد که این نمایش هنوز مجوز اجرا نگرفته است.

انتهای پیام

کد N840645