روزهای پایانی «ملاقات بانوی سالخورده»

فرهنگی

نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» به روزهای پایانی اجرا نزدیک شد.

به گزارش ایسنا، «ملاقات بانوی سالخورده» نوشته فردریش دورنمات و به کارگردانی هادی حجازی‌فر که پس از کسب دو جایزه از سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاترفجر، از 10 اردیبهشت‌ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفته است و فقط تا 12 خردادماه میزبان تماشاگران است.

نمایش برگزیده پانزدهمین جشنواره بین‌المللی عروسکی تهران، اولین نمایش عروسکی بزرگسال بود که در جشنواره تئاترفجر حضور یافت و موفق به دریافت دو جایزه بهترین کارگردانی و بهترین طراحی صحنه در این جشنواره شد.

همچنین این نمایش در دو بخش بازیگر زن و موسیقی نیز نامزد دریافت جایزه از سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شده بود.

این نمایش مهر و آبان سال گذشته در سالن اصلی تئاترشهر روی صحنه رفت که با توجه به استقبال علاقه‌مندان، این بار در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

محمد صادق ملک، آرش فلاحت پیشه، پریناز لطف‌اللهی، فرهاد تفرشی، علیرضا مدنی، محمد بابایی، محمد عسکری، مینا درودیان، مینا شجاعیان، محمد روشنی، سودابه میرکریمی و کامبیز منصف به عنوان بازیگر و حامد جعفری کیا، سینارستگاری، وحید حجازی فر، لیلا احمدی، مهتاب تبریزی، رویا راد، پویان طهرانیان و حسن زارع به عنوان عروسک گردان در این نمایش حضور دارند.

«ملاقات بانوی سالخورده» تا 12 خرداد ساعت 18 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان جهت خرید بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال به نشانی tiwall.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

کد N840548