آفتاب

کاخ نیاوران میزبان یک رویداد جهانی می شود

کاخ نیاوران میزبان یک رویداد جهانی می شود

مجموعه فرهنگی- تاریخی کاخ نیاوران روز ۲۲ خرداد ماه میزبان نخستین رویداد جهانی استارت‌آپ ویکند گردشگری ایران می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، استارت‌آپ‌ویکند یا پایان هفته کارآفرینی، یک رویداد آموزشی- تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز انتهای هفته برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان اعم از مدیران، صاحبان کسب‌وکار، دانشجویان و فعالان حوزه‌ گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته، برنامه نویسان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)، کارآفرینان، علاقه‌مندان استارت‌آپ‌ها، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا در ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل داده و هر گروه با کمک مربیان ایده‌های منتخب را به یک کسب‌وکار یا محصول قابل ارایه به بازار تبدیل کند. در انتهای رویداد نیز داوران و سرما‌یه‌گذاران سه گروه را به‌عنوان کسب وکار نو پای برگزیده این رویداد انتخاب خواهند کرد.

نتایجی که با حضور در این رویداد بین المللی می‌توان به دست آورد عبارتند از یادگرفتن راه اندازی یک کسب و کار، ساختن تیم و ایجاد شبکه های کاری، یادگیری مهارت‌های کارآفرینی، هم صحبتی با صاحبان کسب و کار و افراد موفق و از همه مهم‌تر پس انداز کردن پول در جهت کسب تجربه‌های کسب و کار.

این رویداد با حمایت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و با رویکرد ایجاد کارآفرینی و نوآوری در صنعت گردشگری و هتل‌داری و صنایع وابسته برگزار می‌شود.

کد N839926

وبگردی