چرا این فیلم به داودنژاد تقدیم می‌شود؟

علیرضا داودنژاد, تاج محل

نمایش فیلم سینمایی «تاج محل» به کارگردانی دانش اقباشاوی به علیرضا داودنژاد تقدیم می‌شود.

به گزارش ایسنا، کارگردان این فیلم سینمایی قصد دارد اکران فیلم «تاج محل» را که در تاریح یکشنبه 10 خردادماه ساعت 19 در سالن «شهر هفتم» سینما آزادی روی پرده می رود به علیرضا داودنژاد تقدیم کند.

در این مراسم بهروز افخمی، امین حیایی،حمید نعمت الله، سیروس الوند، هادی مقدم دوست، نیلوفر خوش خلق، ابوالحسن داودی، بیتا منصوری ، مرجان شیرمحمدی و جمعی از چهره‌های فرهنگی و اجتماعی حضور پیدا خواهند کرد.

دانش اقباشاوی یکی از مهمترین دلایل تقدیم نمایش فیلم «تاج محل» به داودنژاد را ساخت فیلم «نیاز» توسط این کارگردان عنوان کرد و گفت: فیلم «نیاز» علیرضا داود نژاد معیار خوبی برای سینمای ملی ایران است.

براساس این گزارش، فیلم سینمایی «تاج محل» در 5 نوبت در حاشیه پنجمین جشنواره فیلم شهر نمایش داده می‌شود، به این ترتیب که سالن شماره 1 پردیس سینما ملت روز شنبه 9 خردادماه ساعت 21 میزبان «تاج محل» خواهد بود.

روز یکشنبه 10 خردادماه سه نمایش به این فیلم سینمایی اختصاص داده شده و قرار است در سانس ساعت 19 در دو سالن پردیس تماشا و سینما آزادی روی پرده رود. همچنین آخرین سانس از نمایش «تاج محل» راس ساعت 21 در پردیس سینما راکا روی پرده می رود.

آخرین نمایش این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم شهر روز دوشنبه 11 خردادماه ساعت 17:30 در سالن شهر هنر پردیس سینمایی آزادی خواهد بود.

انتهای پیام
کد N839256