آفتاب

کمپین اصحاب فرهنگ و هنر در واکنش به تفحص ۱۷۵ غواص شهید

کمپین اصحاب فرهنگ و هنر در واکنش به تفحص ۱۷۵ غواص شهید

در ادامه واکنش های پراکنده مردم نسبت به خبر تفحص ۱۷۵ غواص شهید با دست های بسته در فضای مجازی، حجت الاسلام شهاب مرادی اقدام به راه اندازی کمپینی در اینستاگرام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه واکنش های پراکنده مردم نسبت به خبر تفحص ۱۷۵ غواص شهید با دست های بسته در فضای مجازی، حجت الاسلام شهاب مرادی اقدام به راه اندازی کمپینی در اینستاگرام کرد که تصویر این کمپین با سرعت در میان کاربران دست به دست شد و بازنشر آن جلوه دوباره ای از ادای احترام اقشار مختلف مردم نسبت به شهدا خصوصا شهيد گمنام، مادران چشم به راه آنها و دفاع مقدس بود.

از جمله چهره‌های اجتماعی عرصه فرهنگ و هنر که به این کمپین پیوستند می توان به مهناز افشار، سیدجواد رضویان، بهاره رهنما، رامبد جوان، سیدمهدی رحمتی، بهنوش بختیاری، مهدی پاکدل، الیکا عبدالرزاقی، صابر ابر، امین زندگانی، حجت‌الاسلام سرلک، حجت‌الاسلام علی‌پناه، رسول صدرعاملی، داریوش فرضیایی، امیرمحمد متقیان، مژده لواسانی، سیدمحمود رضوی، نفیسه روشن، علی لهراسبی، حسن بیادی، علی صالحی، مجید یراقبافان، اقبال شاکری، مجید اخشابی، نجم الدین شریعتی، وحید نوروزی، فریبا نادری، امیرحسین رستمی، آرش مجیدی، ابوالفضل طیبی، رابعه اسکویی، عبدالله روا و ... اشاره کرد.

اين بار هم درك درست و روايت منطقي و احساسي از رويدادهاي اجتماعي و فرهنگي با نگاهي مهربان موجب استقبال از يك پويش در فضاي مجازي شد و موجب شد این کمپین نیز مانند کمپین "من عاشق محمدم(ص)" با استقبال خوبی از سوی مردم و چهره ها مواجه شود.

محورهاي اصلي اين پويش يا كمپين را مي توان تجلیل از مقام شهيد، شهيد گمنام، مادران چشم به راه شهداي گمنام، ابراز نفرت از چهره امروزی صدام يعني گروهک تروریستی داعش و نيز غيرت ملي دانست

متن اصلي كمپين:

با احترام،

با تمام وجودم،

با تمام احساس و عاطفه ام؛

سلام مي كنم به

يكصدوهفتادوپنج غوّاص شهيد

١٧٥غيورِ دست بسته

هر ايراني باغيرتي، از شنيدن اين خبر، احساس عجيبي دارد؛... خدايا بعثي هاي پليد، ١٧٥ غواصِ اسير را يكجا و زنده زنده در گور دسته جمعي مدفون كردند و اينك پس از ٢٩سال از آن #مفقودالاثرهاي_مظلوم خبر آمده

بايد به #مادران_چشم_به_راه آنها خبر داد كه مادر چشمت روشن! پسر نازنينت برگشته اما #با_دست_بسته

لطفا اين تصوير را با هشتك اصلي #سلام_بر١٧٥غواص_شهيد و دلنوشته خودتان يا اين متن يا فقط تصوير و هشتك اصلي منتشر بفرماييد.

التماس دعا

شهاب مرادي

و فراموش نكنيم صدامِ ديروز همين داعشِ امروز است 

#صدام_و_داعش_دشمن_مشترك_ملت_

ايران_و_عراق

 

کد N838492

وبگردی