فروش نسخه‌های الکترونیکی شورای کتاب کودک

فرهنگی

به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس شورای کتاب کودک‌، کتابخانه تحقیقاتی این شورا مجموعه آثار منتشرشده از سال‌ 1342 تا 1389 را در قالب لوح‌های فشرده به فروش می‌رساند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، کتابخانه شورای کتاب کودک آثار انتشارات شورا را که از سال‌ 1342 تا 1389 در قالب ماهنامه‌، فصلنامه‌، ویژه‌نامه‌ و کتاب‌شناسی توصیفی و تحلیلی منتشر شده به فروش می‌رساند.

سمیرا ملکوتی کتابدار شورای کتاب کودک در این‌باره گفت: در این کتابخانه فهرست کتاب‌های مناسب در قالب کتاب‌شناسی تا سال 87 به صورت چاپی و از سال 88 تا 90 در قالب سی‌دی‌، جمع‌آوری شده است. این سی‌دی‌ها که مشتمل بر کتاب‌های مناسب و ویژه از دید شوراست‌، به تقسیم‌بندی کتاب‌های مناسب و ویژه در گروه های شورایی که مشتمل بر شعر‌، ادبیات کهن‌، داستان و غیره است اختصاص دارد.

به گفته او، کتاب‌های مناسب سال‌های 91 تا 92 به زودی در قالب سی‌دی منتشر خواهند شد.

کتاب‌شناسی‌های منتشرشده‌ چاپی شورا به صورت توصیفی و تحلیلی بوده‌اند و سی دی هایی که در این زمینه منتشر شده‌ اغلب به صورت توصیفی هستند یعنی شامل اطلاعات صوری و کلیدواژه‌ها هستند.

شورای کتاب کودک در اقدام جدیدی با تصویربرداری از برخی منابع خود در قالب ماهنامه، فصلنامه‌، ویژه‌نامه و کتاب‌شناسی اقدام به تولید پنج لوح فشرده کرده و این مجموعه را به مبلغ 50 هزار تومان به فروش می‌رساند.

هر لوح شامل اطلاعات 10 سال و به مبلغ 12 هزار تومان است.

انتهای پیام

کد N837553