مدیر شبکه یک:

نتایج چابک‌سازی صداوسیما باید سریع‌تر مشخص شود

فرهنگی

مدیر شبکه یک گفت: باید هر چه سریع‌تر نتایج و خروجی چابک‌سازی که مد نظر سازمان صداوسیماست مشخص شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، امروز - سه‌شنبه - با حضور محمد احسانی، مدیر شبکه یک سیما مراسم تودیع دو تن از مدیران این شبکه برگزار شد.

محمد احسانی در این مراسم از زحمات حسن نامور و سید محسن عارف کشفی، مدیران سابق فنی و تولید در دوران تصدی قدردانی و محمد امین شمس الدینی را به عنوان مدیر جدید تولید و فنی شبکه یک منصوب کرد.

در ابتدای این مراسم رییس مرکز تولید و فنی سیما گفت: نتیجه تغییرات ساختاری در رسانه ملی این شد که واحدهای فنی و تولید شبکه‌های یک و دو سیما ادغام و به یک مدیرت تولید و فنی تغییر یافت.

مجید شعبان پور افزود: در شبکه‌هایی هم که تبدیل به کانال شدند، مدیریت فنی و تولید آنها حذف شد و هدایت فنی و تولید، به شبکه‌های اصلی که این کانال‌ها در زیر مجموعه آن فعالیت می‌کنند واگذار شده است.

او ادامه داد: باید تا پیش از خرداد ساختار جدید را اجرا می‌کردیم و در همین راستا با هماهنگی‌هایی که با آقای احسانی، مدیر محترم شبکه یک داشتیم، این تغییر ساختار را امروز در شبکه اجرایی کردیم.

شعبان پور در پایان از زحمات نامور و کشفی در دوران مسولیت فنی و تولید شبکه یک تشکر و برای شمس‌الدینی به عنوان مدیر جدید تولید و فنی شبکه آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم، مدیر شبکه یک هم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: چابک‌سازی که مد نظر سازمان صداوسیماست باید هر چه سریع‌تر نتایج و خروجی آن مشخص شود.

محمد احسانی شبکه یک سیما را قرارگاه مرکزی و قلب تپنده رسانه ملی مخصوصا در انتخابات و ایام الله قدس و 22 بهمن و سایر مناسبت ها دانست و افزود: وضع فنی شبکه یک به عنوان شبکه ملی هنوز به آن دورنمای مطلوب مورد نظر ریاست سازمان صدا و سیما نرسیده است و امیدواریم با ادغام واحد تولید و فنی شبکه یک، همه همکاران به آقای شمس الدینی در بهبود وضعیت فنی و تولید شبکه کمک کنند تا هر چه زودترضعف های موجود در این واحد برای ارائه هرچه بهتر خدمت به مردم برطرف شود.

مدیر شبکه یک در ادامه به حفظ نیروهای رسمی شبکه بخصوص واحدهای فنی و تولید تاکید و اظهار کرد: ان‌شاء‌الله به سمتی حرکت می‌کنیم تا از تجارب نیروهای رسمی شبکه به نحو احسن استفاده کنیم.

احسانی همچنین از مدیر جدید تولید و فنی شبکه خواست برای بهبود و پیشرفت کار، با گروه های برنامه ساز و بخصوص پخش، هماهنگی بیشتر و بهتری داشته باشد.

مدیر شبکه یک سیما همچنین بر ایجاد جو دوستی و همدلی به جای روابط خشک اداری و رسمی در شبکه تاکید کرد و افزود: در چنین فضای دوستانه و تفاهم جمعی است که به یک گفتمان و تصمیم مشترک می رسیم.

انتهای پیام

کد N836793