صدور مجوز برای دو نمایش زنده لباس

دهمین جلسه کمیسیون صدور مجوز کارگروه سامان‌دهی مد و لباس با حضور اعضا برگزار و برای دو نمایش زنده لباس موافقت شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه برخی درخواست‌های مؤسسات هنری تک‌منظوره مد و لباس در زمینه برپایی نمایش زنده مطرح و پس از بحث و گفت‌وگو به تصویب رسید.

بر این اساس با درخواست مؤسسه مدینو مبنی بر برپایی هفته مد فصل در محل سالن اختصاصی مجتمع پالادیوم تهران و با رعایت ضوابط قانونی و شیوه‌نامه اجرایی موافقت شد.

همچنین درخواست مؤسسه ویولت مبنی بر برپایی نمایش زنده لباس در محل تالار کوه نور هتل استقلال تهران و مشروط بر رعایت ضوابط قانونی و در چارچوب شیوه‌نامه اجرایی نمایش زنده موافقت شد.

این جلسات با حضور کارشناسان کارگروه سامان‌دهی مد و لباس، نمایندگان نیروی انتظامی و حراست به‌طور مستمر در محل کارگروه برگزار می‌شود.

بازدید دبیرکارگروه سامان‌دهی مد و لباس از آماده‌سازی نمایشگاه دائمی

دبیر کارگروه سامان‌دهی مد و لباس کشور همراه دبیر کمیسیون تولید و فروش این کارگروه، از روند آماده‌سازی نمایشگاه دائمی مد و لباس بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه دائمی مد و لباس به‌منظور در اختیار گذاشتن جدیدترین نمونه‌ها و مد‌ل‌های منطبق با الگوهای ایرانی، اسلامی توسط اتحادیه سراسری پوشاک و همکاری بنیاد ملی مد و لباس در محل ساختمان آلومینیوم تهران در حال آماده‌سازی است.

براساس این طرح و در چارچوب ضوابط تعیین‌شده همه مدل‌ها و آثاری که توسط طراحان لباس طراحی و موفق به اخذ تأییدیه کمیسیون ماده 4 کارگروه می‌شوند به نمایشگاه راه می‌یابند و با حفظ حقوق مادی و مالکیت معنوی آن‌ها در معرض انتخاب و نهایتا تولید مؤسسات تولیدی قرار می‌گیرند.

این طرح در راستای اجرای سیاست کاربردی‌سازی آثار منتخب و استفاده از ظرفیت بخش‌های خصوصی و غیردولتی به اجرا درخواهد آمد.

انتهای پیام

کد N836688