«گام زدن بر یخ‌های نازک» نقد می‌شود

فرهنگی

نمایشنامه «گام زدن بر یخ‌های نازک» نقد می‌شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه سلسله نشست‌های «شنبه دوم/ شنبه چهارم» کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر که به نقد و بررسی نمایشنامه‌ها و پژوهش‌های ادبیات نمایشی ایران و جهان اختصاص دارد، این‌بار نمایشنامه «گام زدن بر یخ‌های نازک» نوشته آراز بارسقیان و غلامحسین دولت‌آبادی، با حضور مولفان اثر و نصرالله قادری (نویسنده، کارگردان، منتقد و مدرس دانشگاه) نقد و بررسی می‌شود.

نشست‌های «شنبه دوم / شنبه چهارم» به دبیری اصغر نوری، مترجم، نمایشنامه‌نویس و عضو هئیت مدیره کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر، شنبه دوم و شنبه چهارم هر ماه در محل موسسه بهاران خرد و اندیشه برگزار

می‌شود.

نمایشنامه «گام زدن بر یخ‌های نازک» سال 91 در چهار پرده و 276 صفحه از سوی انتشارات افراز به چاپ رسید و بهمن 92 در سی‌ویکمین دوره جایزه کتاب سال به عنوان اثر شایسته تقدیر برگزیده شد. همان سال، این اثر در هفتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی که توسط کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر برگزار می‌شود، به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد. این نمایشنامه اخیراً تجدید چاپ شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند شنبه، 9 خرداد، ساعت 18، به نشانی خیابان ولی عصر، بالاتر از خیابان زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 21، موسسه بهاران خرد و اندیشه، مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88895488 و 88946409 تماس بگیرند.

انتهای پیام

کد N836055