آفتاب
با ۹۰ دلار

بازیگری را به صورت آنلاین از داستین هافمن بیاموزید

بازیگری را به صورت آنلاین از داستین هافمن بیاموزید

داستین هافمن بازیگر برنده ۲ جایزه اسکار بازیگری سینما و یکی از بازیگران با سابقه تئاتر جهان، برای اولین بار به صورت آنلاین به آموزش بازیگری می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بک استیج، داستین هافمن بازیگر شناخته شده و مطرح جهان که ۲ جایزه اسکار بازیگری سینما را در کارنامه کاری خود دارد، معتقد است تمام شخصیت‌های بزرگ در درون شما وجود دارند و بخش سخت ماجرا آن‌جا است که شما یاد بگیرید چگونه با آن شخصیت‌ها ارتباط برقرار کنید.

داستین هافمن برای اولین بار در دوران کاری خود به صورت آنلاین به آموزش بازیگری می‌پردازد و تمام نکات و مطالبی را که طی ۵۰ سال فعالیت خود در عرصه بازیگری آموخته، به علاقه‌مندان به بازیگری در جهان آموزش می‌دهد.

هافمن آموزش‌های خود را در ۲۴ واحد آموزشی به علاقمندان بازیگری منتقل می‌کند که از جمله این ۲۴ واحد می‌توان به عناوین برخی از آن‌ها همچون «اجرای صادقانه»، «جستجو کردن شخصیت»، «خلق شخصیت شما»، «بودن در لحظه»، «ماجراهای داستین هافمن»، «با خود باش تا با شخصیت مدنظر باشی»، «اشتباه بزرگ» و «کار مداوم» اشاره کرد.

داستین هافمن قصد دارد در اولین تجربه آموزش بازیگری خود به صورت آنلاین به علاقه‌مندان به بازیگری نکاتی را آموزش دهد که نباید هیچگاه فراموش شوند.

علاقه‌مندان برای حضور در کلاس‌های بازیگری داستین هافمن می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی WWW.MASTERCLASS.COM و پرداخت هزینه ۹۰ دلاری، اقدام کنند.

کد N835149

وبگردی