بامشارکت ۵۴ شرکت در محل هتل المپیک؛

پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی فردا آغاز به کار می‌کند

فرهنگی

پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با مشارکت ۵۴ شرکت فعال در این حوزه، فردا سه‌شنبه ۵ خرداد در محل هتل المپیک تهران آغاز به کار می‌کند.

جلال ذکایی مدیر پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در این باره به خبرنگار مهر گفت: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۵ خرداد با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای هیئت مدیره اتحادیه‌های چاپ و دست‌اندرکاران چاپ دیجیتال در محل سالن کنفرانس هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

همچنین به گفته وی، امسال ۳۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برای برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در نظر گرفته شده که در ۴ سالن برپا می‌شود و در آن  ۵۴ شرکت تازه‌ترین محصولات خود در حوزه صنعت چاپ دیجیتال را ارائه می‌کنند.

ذکایی افزود: امسال ۱۰ کارگاه آموزشی با رویکرد کاربردی و عملیاتی با همکاری مرکز علمی کاربردی شماره ۵ در طول برپایی نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی، برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به سایت نمایشگاه به نشانی http://www.idpex.ir/ مراجعه کنند.

به گفته مدیر پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی، برای سهولت در رفت و آمد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه، امسال هم سرویس‌های رایگان از محل مترو ایستگاه ورزشگاه آزادی به سمت هتل المپیک، محل برگزاری نمایشگاه، اقدام به جابجایی آنها می‌کنند.

وی گفت: پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از فردا سه‌شنبه ۵ خرداد تا جمعه ۸ خرداد همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در فضای نمایشگاهی هتل المپیک در تهران، پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.