محمدرضا ایرانمنش در گفتگو با مهر:

برای اولین‌بار نقش طنز بازی می‌کنم

فرهنگی

محمدرضا ایرانمنش قرار است در فیلم سینمایی «آلونک» نخستین نقش طنز خود را ایفا کند.

محمدرضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ایفای نقش طنز در فیلم سینمایی «آلونک» اظهار کرد: شخصیتی در این فیلم داریم که درگیر موقعیت‌های طنز می‌شود و این نقش به نوعی پشت‌صحنه خود رضا ایرانمنش است.

وی افزود: دوستان سینمایی و تلویزیونی همه می‌دانند من آدم بسیار طنازی هستم و متفاوت از آنچه جلوی دوربین می‌بینند، رفتار می‌کنم بنابراین وقتی با محمد رعیت‌پور کارگردان «آلونک» صحبت می‌کردم، احساس کردم این شخصیت خیلی به من نزدیک است.

ایرانمنش یادآور شد: برای همین تصمیم گرفتم این تجربه را هم داشته باشم و برای اولین بار یک نقش کمدی بازی کنم.

به گزارش مهر، این هنرمند اخیرا در بیمارستان آتیه بستری بود و همانجا در نشست خبری اعلام کرد قصد دارد بلافاصله بعد از ترخیص از بیمارستان فیلم سینمایی «موقعیت من» را درباره ناگفته‌های جنگ بسازد. وی همچنین بازنویسی فیلمنامه و تهیه‌کنندگی «آلونک» را نیز برعهده دارد.

حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی و رضا میرکریمی مدیرعامل خانه سینما پس از انتقال ایرانمنش به منزل، دو مدیر سینمایی بودند که از او عیادت کردند.

وی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است عصر دیروز ۳ خرداد ماه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل خانه سینما، به مناسبت سوم خرداد و جانبازی‌اش مورد تجلیل قرار گرفت.