آفتاب
مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد

هیچ یک از متقاضیان خرید سرخابی‌ها از گردونه خارج نشده‌اند

هیچ یک از متقاضیان خرید سرخابی‌ها از گردونه خارج نشده‌اند

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که بررسی‌ها برای مشخص شدن برنده مزایده سرخابی‌ها ادامه داشته و هیچ یک از متقاضیان از گردونه رقابت خارج نشده‌اند.

جعفر سبحانی- مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی- در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اظهار نظر رئیس سازمان خصوصی سازی در مورد مخدوش بودن پاکت‌های خودروسازان و احتمال کنار رفتن متقاضی سوم پرسپولیس گفت: منظور رئیس سازمان خصوصی سازی از مخدوش بودن پاکت به مفهوم رد یا تایید کردن پاکت های آنها نیست و به عنوان یک اشکال مطرح شده است به طوری که مزایده قبلی نیز شرکت بهنام پیشرو کیش مدعی شده بود که پول را به موقع به حساب سازمان خصوصی سازی واریز کرده است، اما پول در موعد مقرر به حساب سازمان ننشسته بود.

وی با بیان اینکه این نکته مهمی نیست که ذهن خریداران و هواداران را مشغول کند، افزود:واقعیت این است که در حال حاضر هر چهار شرکت متقاضی در لیست بررسی بوده و از گردونه خارج نشده اند و با صراحت می توان گفت که هر چهار شرکت در حال بررسی هستند.

وی ادامه داد:این در حالی است که شرکت نیوان ابتکار بین دو شرکت بهنام پیشرو و استیل آذین قیمت پایین تری برای خرید ارائه کرده است با این حال طبیعتا برداشت های مختلفی ممکن است صورت گیرد که با اعلام نتیجه نهایی این شبهات برطرف می شود بنابراین این چهار شرکت همچنان در لیست بررسی هستند تا بررسی‌ها به اتمام برسد.

به گفته ی سبحانی، بررسی‌های لازم در خصوص متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس امروز به اتمام رسیده و فردا ظهر نتیجه نهایی در نشست خبری اعلام می‌شود.

انتهای پیام

کد N833994