تصویر برادر رهبر کره شمالی در یک کنسرت موسیقی

موسیقی,موسیقی پاپ,موسیقی دیجیتال

کیم جونگ چول برادر بزرگ کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در دو شب پیاپی به کنسرت اریک کلاپون رفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رویال آلبرت هال لندن در دو شب میزبان طرفداران اریک کلاپتون بود و برادر بزرگتر رهبر کره شمالی نیز در جمع طرفداران این خواننده قرار داشت. کیم جونگ چول چند سال پیش از جانشینی رهبری کره شمالی کنار گذاشته شده بود.

یک شبکه تلویزیونی ژاپنی تصاویری را از اتومبیلی در بیرون سالن کنسرت پخش کرده است که زنی با کاپشن چرم سبز از آن پیاده می شود و پس از آن، کیم جونگ چول با لباسی تقریبا مشابه از همان اتومبیل پیاده می شود و به داخل سالن می رود.

خبرنگاران از او چند سوال می کنند ولی او به هیچ یک از سوال ها پاسخی نمی دهد.

سایمون پترسون، خبرنگار بی بی سی که در کنسرت اریک کلاپتون حاضر بوده است،‌ می گوید:‌ او مثل هر طرفدار دیگر اریک کلاپتون بود ولی دور و برش مقام های رسمی بودند.

او می گوید: به وضوح معلوم بود که آنها از طرفداران اریک کلاپتون نیستند و در میان شرکت کنندگان در این کنسرت، وصله غیرعادی بودند. ولی به او خیلی خوش می گذشت و در طول کنسرت همه ترانه ها را بلندبلند می خواند.

کیم جونگ چول در سال ۲۰۰۶ در آلمان و در سال ۲۰۱۱ در سنگاپور در کنسرت های اریک کلاپتون حضور یافته بود.

مایک مدن که وبلاگی درباره رهبری کره شمالی را اداره می کند، تایید کرده است که فردی که در ویدئوها دیده می شود، خود کیم جونگ چول است. مدن می گوید که پیشتر به او خبر داده بودند که خانواده کیم در ماه می به غرب سفر خواهد کرد.

5858

کد N833943