آفتاب

حضور یک خودروساز در مزایده سرخابی‌ها

حضور یک خودروساز در مزایده سرخابی‌ها

مزایده چهارم سرخابی ها در حالی امروز برگزار می‌شود که شنیده ها حاکی از آن است که در مزایده چهارم یک خودروساز بزرگ کشور حضور دارد و پاکت پیشنهادی خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده است.

به گزارش ایسنا، در حالی مزایده چهارم سرخابی ها قرار است ساعت 14 امروز در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شود که شنیده ها از قطعی شدن حضور یکی از خودروسازان بزرگ کشور در این مزایده حکایت دارد.

حضور یکی از خودروسازان بزرگ کشور در حالی مطرح می شود که پیش از این رئیس سازمان خصوصی سازی تلویحا به حضور خودروسازان در مزایده چهارم اشاره کرده بود علاوه بر اینکه شایعات حضور خودروسازان در مزایده چهارم از مزایده سوم پررنگ تر شده بود .در این میان مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص حضور خودروسازان در مزایده چهارم به ایسنا گفت: این خبر را نه تایید می کنم و نه تکذیب.

با قطعی شدن حضور خودروسازان در مزایده چهارم،دبیر انجمن قطعه‌سازی کشور در روز گذشته نسبت به خرید احتمالی دو خودروساز بزرگ کشور انتقاد کردو گفت: چگونه خودروسازان را مجبور می‌کنند 290 میلیارد تومان برای خرید سهام یک باشگاه پرداخت کنند وقتی که آن‌ها 4500 میلیارد تومان به قطعه‌سازان بدهکار هستند!

با این حال مزایده چهارم سرخابی‌ها در حالی امروز با حضور شرکتهای بهنام پیشرو کیش و استیل آذین برگزار می شود که با آمدن خودروسازان به میدان، رقابت برای خریداری دو باشگاه پرطرفدار پایتخت سخت تر و پرشورتر می‌شود.

انتهای پیام

کد N827792

وبگردی