آفتاب
هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال؛| 232643

فولاد با سوشا و بنگر سه امتیاز از پرسپولیس گرفت/ ادامه تیره روزی های درخشان

فولاد با سوشا و بنگر سه امتیاز از پرسپولیس گرفت/ ادامه تیره روزی های درخشان

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه ناکامی های خود روی اشتباهات مدافعین و دروازه بان خود مقابل فولاد تن به شکستی خانگی داد تا دومین شکست پیاپی خود را در نیم فصل دوم تجربه کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه ناکامی های خود روی اشتباهات مدافعین و دروازه بان خود مقابل فولاد تن به شکستی خانگی داد تا دومین شکست پیاپی خود را در نیم فصل دوم تجربه کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز تیم های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت 14:15 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با پیروزی 2 بر 1 فولاد خوزستان به پایان رسید.

محسن بنگر در ثانیه 45 مسابقه و محمد نوری 42 برای پرسپولیس گل زدند اما آلویز نانگ در دقیقه 72 برای فولاد گلزنی کرد.

این دیدار در شرایطی آغاز که شد به خاطر محرومیت انضباطی تیم فوتبال پرسپولیس، تماشاگرانش از حضور در ورزشگاه محروم بودند. در دقیقه اول این بازی محسن بنگر توپی را رو به عقب برای سوشا مکانی ارسال کرد که دروازه بان پرسپولیس نتوانست توپ را دفع کند و توپ با عبور از روی پای او وارد دروازه شد.

در ادامه شاگردان حمید درخشان تیم برتر میدان بودند و بارها صاحب موقعیت شدند اما نتوانستند از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنند. مهمترین موقعیت این تیم ضربه ایستگاهی بود که توسط هادی نوروزی زده شده و ارشاد یوسفی از روی خط دروازه توپ را دفع کرد.

در دقیقه 42 محمد نوری کاپیتان سرخپوشان روی ارسال جعفرپور از جناح راست به گل تساوی تبدیل کرد. دو دقیقه بعد فولاد می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما در موقعیتی تک به تک سوشا مکانی توپ مهاجم فولاد را گرفت.

در نیمه دوم بازهم پرسپولیس مالکیت توپ را بیشتر از حریف خود در اختیار داشت و برای رسیدن به گل برتری تلاش می کرد اما فولاد با برنامه و خطرناکتر از میزبان خود عمل کرد و در ضد حملات بسیار خطرناک نشان داد.

در حالی که سرخپوشان در تلاش بودند تا در ورزشگاه خالی از تماشاگر به گل برتری برسند در دقیقه 72 یکبار دیگر اشتباه دروازه بان و مدافعان این تیم یک گل بادآورده را تقدیم به فولاد کرد. در این صحنه ارسال توپ از جناح چپ روی دروازه پرسپولیس با خروج ناقص سوشا مکانی مواجه شد و ضربه سر محسن بنگر پس از برخورد با سر آلویز نانگ وارد دروازه خالی پرسپولیس شد.

در دقایق باقی مانده پرسپولیس تلاش کرد تا خود را به محوطه جریمه فولاد نزدیک کند اما برنامه مشخصی برای این کار نداشت و دقایق به سرعت گذشت تا شکستی دیگر در کارنامه حمید درخشان و پرسپولیس رقم بخورد.

مساریچ بازیکن کروات تیم فوتبال فولاد در وقت های اضافه این دیدار از بازی اخراج شد. این بازیکن به تذکر کمک داور کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد.

فولاد با این برد 31 امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. تیم پرسپولیس نیز همچنان با 22 امتیاز در رده هشتم جدول بدون تغییر باقی ماند.

کد N624484

وبگردی