مدعیان خلافت اسلامی به بن بست رسیده اند/

تکفیریها با "قرآن بمبگذاری شده" خون مسلمانان را بر زمین می ریزند

سیاسی

یک مقام امنیتی عراق از تازه ترین جنایت هولناک تروریستها خبر داد که با هتک قرآن کریم و بمبگذاری این کتاب مقدس آسمانی نشان می دهد تکفیریها عملا به بن بست رسیده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، صادق الحسینی رئیس کمیته امنیتی استان دیالی عراق از جنایت جدید گروه تروریستی تکفیری داعش پرده برداشت.

وی در گفتگو با السومریه خاطر نشان کرد تیمهای خنثی کننده مواد منفجره در جریان عملیات بازرسی منازل مسکونی و مراکز عبادتی در ناحیه السعدیه و همچنین جلولاء در شمال شرق بعقوبه، کتابهای مقدس قرآن کریم را که به شیوه های پیچیده ای از سوی تروریستهای داعش بمبگذاری شده بودند، کشف کردند.

رئیس کمیته امنیتی دیالی خاطر نشان کرد بمبگذاری قرآن کریم یک اقدام بی شرمانه و ننگین و جنایاتی علیه مقدسات است که از سوی گروه تکفیری داعش صورت گرفته است که هدف از این جنایت کشتار مردم بیگناه و نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای امنیتی است و یک اقدام خطرناک به شمار می رود که ماهیت و چهره واقعی گروه داعش را بر ملا می کند. برخی تلاش می کنند جنایات داعش را مخفی نگه داشته و از انتقال آن به رسانه ها جلوگیری کنند که این افراد اهداف مشخصی را از ورای جلوگیری از افشای جنایات داعش دنبال می کنند که پنهان نیست.