آفتاب
تیم ما تلفیقی از جوان ها و باتجربه هاست؛

کرمانی: امیدوارم به تیم‌ ملی دعوت شوم/ رفاقت رمز موفقیت تیم ماهان است

کرمانی: امیدوارم به تیم‌ ملی دعوت شوم/ رفاقت رمز موفقیت تیم ماهان است

تمام تلاشم را خواهم کرد تا در صورتی که مربیان تشخیص بدهند جزو نفرات تیم ملی باشم و برای موفقیت فوتسال کشورم تلاش کنم.

محمد کرمانی در سال‌های اخیر جزو بهترین گلزنان لیگ برتر فوتسال کشور بوده و تا هفته ششم این فصل نیز موفق به زدن پنج گل شده است. وی که همواره مورد بی‌توجهی کادرفنی تیم‌ملی قرار گرفته است، امید زیادی دارد در لیگ شانزدهم بتواند پیراهن تیم کشورش را بر تن کند.

گفت‌وگوی بازیکن ماهان تندیس قم با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

از صدر نشینی و پیروزی‌های پیاپی تیم‌تان در لیگ بگویید؟
اول از همه باید به بدنسازی که پیش از فصل داشتیم اشاره کنم و بعد از آن از زحمات بچه‌های تیم بگویم که چندین سال است کنار هم کار می‌کنیم. امسال چندین بازیکن از تیم جوانان به ما اضافه شده‌اند و تلفیق آن‌ها کنار باتجربه‌هایی که از گذشته بوده‌اند، باعث نتایج خوب تیم شده است.

علت اصلی نتیجه‌گیری‌های ماهان تندیس چیست؟
رفاقت زیادی بین بازیکنان و کادرفنی وجود دارد و همه دست به دست هم داده‌ایم که بتوانیم تمامی بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم. اسکلت اصلی تیم چندین سال است کنار هم هستند و همه از بازی یکدیگر آشنایی کامل دارند؛ برای مثال، من چشم بسته می‌دانم هم تیمی‌هایم چطور حرکت کرده و پاس می‌دهند و این موضوع تنها مختص بنده نیست. فکر می‌کنم حضور چندین ساله بازیکنان کنار هم از دلایل موفقیت تیم است.

این روند تا چه زمانی ادامه دارد؟
نتیجه‌گیری ما بستگی به انگیزه و تدابیر کادر فنی بستگی دارد. اگر مسئولین حمایت‌های لازم را داشته باشند و روحیه بدهند می‌توانیم به موفقیت‌های خود ادامه دهیم.

بازی این هفته با شهروند ساری را چطور می‌بینید؟
نتایج آنها نشان داده‌ تیم خوبی هستند و آن سه باختی که داشته‌اند از حریف خود پیش بودند و با اختلاف یک گل نتیجه را واگذار کرده‌اند. در کل شهروند تیم بدی نیست ولی ما از امتیاز میزبانی استفاده می‌کنیم و هواداران نیز می‌توانند به ما کمک کنند تا پیروز میدان باشیم.

چندین سال است خوب گل میزنی ولی به تیم ملی دعوت نمی‌شوی...
به قول شما همیشه جزو بهترین گلزنان قرار داشتم و تنها با اختلاف یک یا دو گل آقای گل نشده‌ام ولی امیدوارم در ادامه به تیم‌ملی دعوت شوم. این تصمیمی است که کادر فنی تیم‌ملی می‌گیرد. تمام تلاشم را خواهم کرد تا در صورتی که مربیان تشخیص بدهند جزو نفرات تیم ملی باشم و برای موفقیت فوتسال کشورم تلاش کنم.

کد N534721

وبگردی