آفتاب
خوشحالم بار دیگر بین مردم تبریز بودم؛

شمسایی: می‌دانستم دبیری روی ضد حمله‌ها آسیب‌پذیر است

شمسایی: می‌دانستم دبیری روی ضد حمله‌ها آسیب‌پذیر است

بازی بسیار سختی مقابل دبیری داشتیم که ۶ امتیازی برای تیم ما به حساب می‌آمد و خوشحالیم موفق شدیم 3 امتیاز را بدست آوریم و کار خودمان را در ادامه لیگ با آرامش ادامه دهیم.

 سرمربی تیم فوتسال ماهان تندیس قم گفت: بازی بسیار سختی مقابل تیم دبیری داشتیم که ۶ امتیازی برای ما به حساب می‌شد و خوشحالیم موفق شدیم 3 امتیاز را بدست آوریم و کار خودمان را در ادامه لیگ با آرامش ادامه دهیم.

به گزارش ایلنا، امیر شمسایی پس از پیروزی تیمش بر دبیری تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: تیم دبیری از بهترین تیم‌های ایران و آسیا است و  تیم ما کار بسیار سختی مقابل این تیم داشت، ولی با تمرینات و انگیزه‌بالایی که تیم ما داشت موفق شدیم تیم دبیری را شکست دهیم و وضعیت خودمان را در جدول بهتر کنیم.

سرمربی تیم ماهان‌‌قم تصریح کرد: تیم ما با برنامه به این بازی آمده بود و با دفاع خوب و ضد حملاتی که داشتیم موفق شدیم به تیم دبیری گل بزنیم و این را باید بدانیم تیم دبیری هم خیلی خوب بازی کرد و تیم ما را تحت فشار گذاشته بود ولی در کل موفق شدیم به برتری برسیم. اصلی ترین عامل موفقیت تیم ما حفظ توپ بود و می‌دانستم دبیری روی ضد حمله‌ها آسیب‌پذیر است و  در تمرینات هم روی این مسئله کار کرده بودیم که موفق شدیم روی زمین اجرا کنیم و موفق هم شدیم.

شمسایی که سال‌گذشته به عنوان مدیر فنی با دبیری به قهرمانی لیگ رسیده بود در مردم هواداران تبریزی گفت: مردم تبریز محبت بسیاری نسبت به من کردند و این محبت را هیچ‌وقت فراموش نخواهم کرد و امروز هم خوشحالم یک بار دیگر بین این مردم حضور داشتم. امیدوارم در سال‌های آینده موقعیتی فراهم شود تا یک بار دیگر در تبریز حضور پیدا کنم و در بین این مردم خوب و فهیم تبریز باشم.

وی تاکید کرد: دبیری در دقایق انتهایی به دنبال زدن گل بود و شاید اگر بازی بخاطر درگیری متوقف نمی‌شد، دبیری به گل تساوی دست می‌یافت و ما نمی‌توانستیم گل سوم را بزنیم.دبیری تیمی است که ۱۰ بازیکن یکدست دارد و این تیم جزو مدعیان کسب عنوان قهرمانی است و مطمئنأ تا پایان لیگ جدول زیاد دست به دست می‌شود.

تیم ماهان‌قم توانست در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال با نتیجه 3 بر یک در برابر میزبان خود دبیری تبریز به برتری رسیده و جایگاه خود در صدر جدول را استحکام بخشد.

کد N509833

وبگردی