آفتاب
هم بازی را بردیم و هم اخلاق را؛

شریفی: دروازبان منصوری حق بازی نداشت!

شریفی: دروازبان منصوری حق بازی نداشت!

مدیرعامل تیم ماهان تندیس قم در مورد برتری خارج از خانه تیمش برابر منصوری گفت: خدا را شکر بازی را بردیم. با این بازیکنان جوان و سرمربی خوبی که داریم امید های زیادی هم برای این فصل ایجاد شده است.

مدیرعامل تیم ماهان تندیس قم در مورد برتری خارج از خانه تیمش برابر منصوری گفت: خدا را شکر بازی را بردیم. با این بازیکنان جوان و سرمربی خوبی که داریم امیدهای زیادی هم برای این فصل ایجاد شده است.

به گزارش ایلنا، ناصر شریفی در مورد اتفاقات بین دو نیمه افزود: قبل از لیگ و بازی‌ها، وقتی که دهقان قرار شد به منصوری برود، بنده با وی یک قرارداد داخلی بستم چون قرار شد به منصوری برود و اگر پولش را دادند بماند و اگر هم ندادند به قم برگردد. همچنین تقوی هم یک نامه امضا شده برای من ارسال کرد که آن فکس را دارم. بر اساس آن قرار شد دهقان جلوی ما بازی نکند، ولی امروز بازی کرد.

وی افزود:‌من به اکبر تقوی گفتم چرا دهقان را روی نیمکت نشاندی که بعد از اخراج دروازه‌بان اول به داخل زمین برود و بازی کند؟ وی هم صدایش را بالا برد، اما مهم این است که بازی را بردیم و اخلاق را هم بردیم. تیم ما تیم جوانی است و اگر امروز تیم امید ما قرچک بود، راحت‌تر از این تیم با اختلاف هم می‌برد.

شریفی در پایان درباره بدون تماشاگر بودن بازی گفت: برای ما بازی با تماشاگر یا بی‌تماشاگر فرقی ندارد. سال قبل بازی‌هایی بیرون از خانه بود که تماشاگران زیادی بودند و ما راحت بازی کردیم، ولی با این حال اگر تماشاگر بود بیشتر لذت می‌بردیم.

کد N486981

وبگردی